Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 18

Temat: [8L] Brak mocy po wymianie N75

  1. #1

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Miasto
    Stalowa Wola

    Domyślny [8L] Brak mocy po wymianie N75

    Witam,

    Dwa dni temu chcialem zmienic zwor N75 na nowy orginalny ktory kupilem w Servisie. Ze starym nie bylo raczej nic zlego pozatym ze to nie byl orginal i wpienialo mnie to cykanie. Zmienilem go no i jazda probna... jedynka,dwojka, trojka, czworka wszystko ok pozniej wbilem piatke i jakby turbodziura zamulenie ale za chwile znowu ciagnie. Zatrzymalem sie oblukalem czy aby jakis wezyk sie nie obsunal i jeszcze raz jazda probna, niestety coraz gorzej. Samochod przestaje ciagnac do 3200obr a powyzej dostaje strzal i znowu jedzie. Na poczatku myslalem ze wpada w tryb awaryjny ale to nie jest to. Zmienilem na stary na ktorym wczesniej tego nie bylo i ku mojemu zdziwieniu dalej to samo
    Wczoraj na trasie majac te objawy (czasami bylo ok a czasami nie) jechalem caly czas powyzej 140km/h wiec chyba na trybie awaryjnym nie jechalem. po powrocie z trasy poczytalem troszke forum i pomyslalem ze to moze przeplywka odpialem koste wykrecilem ja ale za wiele przy niej nie porobilem, przedmuchalem ja za pomoca ust, przetarlem te siateczki po obu stronach i tyle zalozylem spowrotem na swoje miejsce, ale teraz samochod wogole nie chce przyspieszac w zadnym zakresie obrotow.

    Nie mam Vag-a ani znajomego tutaj kto by mi mogl podlaczyc auto i sprawdzic samochod w jezdzie... moze ktos kto ma pojecie z forum i mieszka niedaleko stalowaj woli zaoferuje swoja pomoc i poswieci swoj czas na sprawdzenie co to moze byc przyczyna.

    Mod: Nauczmy sie nazywac tematy.
    Zmodyfikowany AGResor... by Masters Tuning

  2. #2
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    N75 w AGR CYKA !!!!!!!!!!!!!!! kurde no nawet moj nowy slychac... on juz tak ma ... pewnie jechales 140 .... i moze masz nieszczelnosc... to ******scie meczysz turbine nie rob tak jak cos nie tak jest z autem !!

    wystarczy poszukac chyba przeczytaj dokladnie te 4 strony...
    http://a3-club.net/forum/viewtopic.php?t=4728 myslalem ze nieszczelnosc czy cos i mi fkatycznie padl chyba n75 .... i wymienilem...
    420 500 km
    1

  3. #3

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    podkarpacie
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    13 razy

    Domyślny

    Macie z tym cykaniem..
    NoWy ja mam 30km do stalowej wysil mi priv moze sie jakos ugadamy

  4. #4

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Miasto
    Stalowa Wola

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    N75 w AGR CYKA !!!!!!!!!!!!!!! kurde no nawet moj nowy slychac... on juz tak ma ... pewnie jechales 140 .... i moze masz nieszczelnosc... to ******scie meczysz turbine nie rob tak jak cos nie tak jest z autem !!

    wystarczy poszukac chyba przeczytaj dokladnie te 4 strony...
    http://a3-club.net/forum/viewtopic.php?t=4728 myslalem ze nieszczelnosc czy cos i mi fkatycznie padl chyba n75 .... i wymienilem...
    Moze i cyka ale nie wszystkim mam znajomego tak gdzie studiowalem ktory ma AGR i jego jakos nie cyka, piszesz ze mam nie szczelnosc moze i mam nie wiem dlatego prosze kogos o pomoc o zdiagnozowanie tak jak i ty prosiles... mowisz ze ja mecze turbine jadac 140km/h ale skoro nie pada w tryb awaryjny to niej jej nie bedzie a tutaj zacytuje to co ty napisales na swoim temacie.

    Proxa
    cyt." auto chodzilo przez 40 godzin czyli na zlocie prawie po naprawie dalem w **** magu.... turbina niestety dalej swiszzczala ... pozniej po szkoleniu wyjechalem na rzeszow i na autostradzie mialem przy 130 znowu dola... i tak do rzeszowa z tym ze tym razem ciezko uzyskac bylo 130km/h auto przy 100 zwalnialo pod gorke... wiec ogolnie porazka... "

    Ja tak swoim nie jezdzilem wiec nie unos sie kolego bo ja tutaj nie szukam jakiejs glupiej dyskusji tylko kogos kto moze wyciagnac pomocna dlon...

    [ Dodano: Nie 22 Kwi, 2007 12:12 ]
    Cytuj Oryginalnie napisane przez sparky
    Macie z tym cykaniem..
    NoWy ja mam 30km do stalowej wysil mi priv moze sie jakos ugadamy
    witam, przeslalem priva ale cos nie chce wyjsc wyslij mi sms-a na nr 600448178 to do ciebie zadzwonie i porozmawiamy, z gory dzieki za pomoc
    Zmodyfikowany AGResor... by Masters Tuning

  5. #5
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    chodzi ogolnie oto ze jak gadalem z CS (compsport) to jak zapytalem czy tak ma cykac N75 to odpowiedzieli ze te auta tak maja i ma cykac gorzej jak nie cyka oto chodzi ...
    420 500 km
    1

  6. #6

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    podkarpacie
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    13 razy

    Domyślny

    Wiem proxa zartowalem tylko

  7. #7

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Miasto
    Stalowa Wola

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    chodzi ogolnie oto ze jak gadalem z CS (compsport) to jak zapytalem czy tak ma cykac N75 to odpowiedzieli ze te auta tak maja i ma cykac gorzej jak nie cyka oto chodzi ...
    ok, ale ja sie martwie tym dlaczego po zalozeniu tego ktory wczesniej cykal a dzialal dalej jest ten sam problem. no dobrze niech sobie juz cyka...

    dodam tylko ze wszystkie wezyki pospradzalem a nawet te ktore wydaly mi sie na dojechane powymienialem na nowe, co wiecej wszysko robilem po kolei wiec na 100% ich nie pozamienialem. :/
    Zmodyfikowany AGResor... by Masters Tuning

  8. #8
    chester A3's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ok. wroclawia
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    NoWy, co do tego przeplywomierza to ty go szmatka czysciles w srodku?
    z tego co pamietam to nie mozna tego w ten sposob czyscic, tam jest blaszka ktorej nie powinno sie dotykac
    czysci sie za pomoca plynow (chyba spirytusu lub plynem do czyszcznia hamulcow)

    teraz pewno masz niestety przeplywke do wymiany dlatego ci nie ciagnie juz wogole
    OOOO UWIELBIAM




  9. #9

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Miasto
    Stalowa Wola

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez chester A3
    NoWy, co do tego przeplywomierza to ty go szmatka czysciles w srodku?
    z tego co pamietam to nie mozna tego w ten sposob czyscic, tam jest blaszka ktorej nie powinno sie dotykac
    czysci sie za pomoca plynow (chyba spirytusu lub plynem do czyszcznia hamulcow)

    teraz pewno masz niestety przeplywke do wymiany dlatego ci nie ciagnie juz wogole
    Problem czesciowo rozwiazany dzieki koledze sparky wielkie dzieki,

    faktycznie glownym problem byl przeplywomierz, ale nie dlatego ze go uszkodzilem przy tym czyszczeniu, bo ja tylko przetarlem sciereczka te kratki ktore zapobiegaja dostaniu sie do srodka jakiegos wiekszego smiecia, samej przeplywki nie rozbieralem, ale do rzeczy...
    przerwal/ulamal sie jeden z przewodow ktore wchodza do kostki ktora podpina sie pod przeplywne. polaczylismy je ze soba i juz problem zniknal... napisalem na poczatku czesciowo bo przeplywka wymaga przeczyszczenia, nie pracuje tak jak powinna do konca i autko traci jednak na mocy, mam nadzieje ze jutro wszystko sie tak pouklada ze bede mogl raz jeszcze sie spotkac z kolega sparky i poprawimy jeszcze kilka innych rzeczy...

    Raz jeszcze wielkie dzieki za pomoc koledze a moderatorow za zle nazewnictwo tematu.

    BTW. kolega sparky powinnien dostac kolejny punkt za pomoc.
    Zmodyfikowany AGResor... by Masters Tuning

  10. #10

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez NoWy
    kolega sparky powinnien dostac kolejny punkt za pomoc.
    to juz zalezy od Ciebie... znajdz magiczny przycisk

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •