Strona 21 z 34 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 201 do 210 z 340

Temat: Spryskiwacze reflektorów- proste i tanie rozwiązanie

  1. #201
    roger22's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Racibórz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Witam Panowie,
    Odświeżam troche temat, lato się zaczyna sporo się jeździ i do przedlifta zakładam reflektory z polifta- TYC. Do tego chce dorzucić HIDY(allegrowe). No i problem pojawia się bo chciałbym być czysty podczas kontroli iii... widzę że trochę dłubania jest przy tych spryskach ori, więc pytanie brzmi czy jest sens montować "cycki" z octavii I które są tańsze, łatwiejsze w montażu. Boję sie że mundurowi zerkną na sprysk, powiedzą, nie oryginał (zakładam że wiedzą że maja być chowane ) i zacznie potem się przegląd całej lampy, przetwornic... i skończy się zabraniem dowodu. Są jeszcze wcześniej wspomniane zestawy sprysków za 50 zł http://allegro.pl/spryskiwacze-sprys...336374420.html aukcja z filmem, ale od tego typu propozycje to wiadomo..........

  2. #202
    Myfisto's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    a powiedzcie mi bo mam oryginalne spryski pompe i wszystko tylko one sa chyba nie aktywowane... da sie jakos je zaadoptowac na vagu? czy cos w tym stylu?

  3. #203
    Uzieblo's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ząbki k.Warszawy
    Auto
    Volkswagen
    Model
    Inny
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Co do kontroli to wystarczy zaślepki kupić na zderzak i przykleić na stałe do zderzaka i po problemie

  4. #204
    roger22's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Racibórz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Myfisto, przypomne choć pewnie o tym wiesz, że spryskiwacze włącza się poprzez przytrzymanie 3s manetki w pozycji spryskiwania szyb.
    przypominam bo teść do dziś nie wie jaki jest patent na włączenie sprysków w vectrze B ;p.
    A najśmieszniejsze jest to że wracając teraz od dziewczyny z Wodzisławia, Panowie z prewencji postanowili moje niewinne autko z Raciborza dla przyjemności przetrzepać, zapytałem ich jak to jest, czy sprawdzają homologację na lampach czy sprawdzają działające spryski, facet się uśmiechnął i powiedział: ,,nie... przy kolizji w razie wątpliwości to tak, ale przy kontroli drogowej tego się nie praktykuje". Ale jak wiemy że są upierdliwcy, i co jak każe włączyć spryski? powiem mu że zaślepki są tylko ;p
    dodam tylko że znalazłem jakąś alternatywę do sprysków ori, montaż na pewno prostszy, wygląd? niekoniecznie lepiej... ;p
    http://allegro.pl/spryskiwacz-reflek...335452468.html
    http://allegro.pl/bmw-dysza-spryskiw...354271091.html

  5. #205
    szataniszcze's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    25 razy

    Domyślny

    jak montowałem xenon to tez chciałem takie ,,cycki" zamontować na zderzaku
    ale przy poważniejszej kontroli to i to nie przejdzie. W przepisach jest opisane nawet jaką przepustowość powinna mieć pompa do spryskiwaczy lamp xenonowych
    takie ,,siurki" nie spełnią wymagań, ale zawsze coś psiuka, więc jest jakiś punkt zaczepienia
    Raz mi się zdarzyło że na przeglądzie diagnosta zażyczył sobie uruchomić wodotryski

  6. #206
    roger22's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Racibórz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Fakt, spryski za 50 zł są to spryski SZYB, które zręcznie nazywane są przez sprzedawców spryskiwaczami reflektorów. Natomiast rozmawiałem dzisiaj z allegrowiczem u którego kupiłem reflektory TYC, powiedział "wsadź Pan HID-y, zamontuj spryskiwacze np. od Octavii, z głową, tak żeby działały, i nie bedzie problemu przy kontroli" więc chyba zestawik kupie z dwoma pompkami jak koledzy wcześniej, do tego wsadze HID-a, i spryski dowolne, chyba jednak z VAGa wezme lub z Opla które podałem wcześniej.
    ahhh ta chęć posiadania tych ksenonów :]

  7. #207
    szataniszcze's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    25 razy

    Domyślny

    taaaaa chęć jest Ja najpierw kupiłem xenony a później dowiedziałem się o tym że muszą byc spryski i samopoziomowanie
    Ja też mam od oktawii.- za nowe dałem 150 , 2 szt I tak nie pryskają na xenon bo troszkę żle zamontowałem, ale są
    do nich tez musisz mieć osobną pompę, a co za tym idzie większy zbiornik sprysków

  8. #208
    Myfisto's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    roger22 tak wiem ze trzeba przytrzymac lecz nc to nie daje... nie dzialaja... oczywiscie nie mam xenonow tylko zwykle lampy jeszczeprzedliftwe takze nie byly potrzebne i moim zdaniem sa po prostu nie aktywowane... wiecie co z tym zrobic?

  9. #209
    misiekuk's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Cardiff-Gdańsk
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Ja mam spryski z land rower-a sporta pompka ori daje im spoko rade, montaz banalny, dwa otwory dociete nozykiem na wymiar, zbiornik z golfa 5.5l i pompka z ebay no i weze silikonowe by nie sztywnialy do tego przekaznik i odpowiednie podlaczenie by tylna wycieraczka nie glupiala, i beda dziapac tylko ze swiatlami

    Wysłane z Mojego LT26i za pomocą Taptalk 4 - community reader

    Audi 100 C3 - Zawał 87 rok i prawie 800tys
    Audi 80 Quattro Sport Edition - Przełożony w PL klik
    Audi 90 Quattro Camei Edition - for sale klik
    Audi A3 - Się okaże co z tego będzie KLIK

  10. #210

    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    Panowie, mam lampy poliftowe Tyc'a z przodu oczywiście, zderzak i grill też poliftowy + halogeny. Czy da radę bez problemu zamontować te spryskiwacze? Co muszę kupić? Samemu pewnie nie dam rady tego założyć jak nigdy tego nie robiłem? Chcę na 100% legalnie, bo już dowód cztery razy poleciał i nie chce mi się po urzędach latać i płacić co raz 30zł za przegląd świateł ;p Za poziomowanie też się czepiają?

Strona 21 z 34 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •