Pokazane rezultaty 1 do 10 z 204

Temat: Podgrzewane fotele-instalacja/problemy...

Threaded View

  1. #1
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny Podgrzewane fotele-instalacja/problemy...

    Witam,
    kupiłem ostatnio fotele w alcantarze, podobno są one podgrzewane kupiłem równiez przyciski-włączniki i chciałbym to wszystko podłączyć.
    Kolega Hanluk poratował zdjęciami i napisał mi, ze wtyczka grzanych siedzen jest koloru zielonego - ja takiej w swoich fotelach nie mam, czy to znaczy, ze nie sa grzane?
    Zalączam zdjęcia tego co mam, prosilbym o opinie, czy sa te fotele grzane czy nie, Jesli ktos kto ma grzane moglby spradzić jaki kolor wtyczki i wogole jaki kabel gdzie idzie, byłbym niezmiernie wdzieczny. Wystarczy sie schylic z przodu fotela poswiecic czyms i widac wtyczki, albo zdemontowac fotel - 5min. roboty.

    Jak sie dobrac do siedzenia zeby sprawdzic czy sa maty, moze ktos kable poucinal a maty sa...
    Probowalem wyrwać tył oparcia, zaczepy na dole puscily ale material trzymal i ani do gory ani nigdzie nie dalo sie tej plastikowej tylnej pokrywy oparcia przesunac. Prosze kogos kto rozbieral fotel o doradztwo.

    Ps. szkoda, ze elsy nie ma


    na zdjeciu powyzej widac wtyczki, sa 2, czerwona ( w niej tylko 1 konektor i kabel brazowy, ktory jest uciety i nie idzie nigdzie bo go nie ma :/ ) dodam, ze nie mam sterowanych elektr. foteli, tylko recznie gora-dol i tyl-przod, wiec czerwona wtyczka to dla mnie niezla zagadka
    i zólta z wstawkami fioletowymi, z niej wychodza 3 przewody widoczne na zdjeciu poniżej brazowy, braz-nieb, niebieski. kable ida pod fotelem i wchodza w bok oparcia-pewnie do poduchy.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 06-10-15 o 18:39
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •