Pokazane rezultaty 1 do 2 z 2

Temat: Problem z Radiem

  1. #1

    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Sącz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny Problem z Radiem

    Koledzy mam taki mały problem.
    Ostatnio odpieła się mi antena w radio, więc postanowiłem ją wpiąć z powrotem. Po wpięciu, chciałem wcisnąć radio spowrotem na swoje miejsce, jednak przy próbie wsunięcia, radio się wyłączyło i już nie dało się włączyć, myślałem, że może kostka się wypieła, docisnąłem ją, jednak żadnej reakcji ze strony radia. Myślałem, że radio się spaliło, więc wziąłem inne radio, podpiełem i działa, swoje radio wpiełem do innego auta i też działa, no więc lekko się zdziwiłem. U siebie w aucie, radio uruchamiało się mi po przekręceniu kluczykiem, a w drugim samochodzie, trzeba było je włączyć ręcznie, zamieniłem kable(bo radia sa tej samej firmy) i radio działa, ale niestety trzeba je uruchamiać i wyłączać ręcznie,
    ten problem bym jeszcze przeżył, jednak denerwuje mnie jeszcze jeden, otóż po tym cały zajściu w środku pali się mi cały czas lampka, po zapaleniu silnika muszę otwierać i zamykać drzwi, dopiero wtedy gaśnie, bezpieczniki sprawdzałem i wszystko wydaje się w pożądku,
    Bardzo prosił bym o pomoc, bo nie chce namieszać w samochodzi jeszcze bardziej niż mam
    pozdrawiam

    ps.
    Posiadam
    Audi A3 97r 1.9TDI,
    Ostatnio edytowany przez bajcy - 29-04-10 o 22:00

  2. #2
    Pawel_yu's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    SB
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)
    Pomógł
    122 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    fajny tytul tematu...

    ciekawe jak ktos z podobnym problemem to znajdzie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •