Pokazane rezultaty 1 do 10 z 18

Temat: Zbiór problemów - odpalanie, skrzynia biegów, itd

Threaded View

  1. #1
    coyte's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sochaczew
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny Zbiór problemów - odpalanie, skrzynia biegów, itd

    Witam
    Jestem zielony zupełnie, kupiłem wczoraj me pierwsze auto... Teraz jestem cały w nerwach, czy to był dobry zakup... Wobec czego proszę o odpowiedź na parę pytań:

    Me auto to a3 1.9tdi 90 km, pali - owszem, ale tak po hmm 6 do 8 obrotów rozrusznika. nieważne czy silnik jest zimny czy gorący. Proszę o jakieś sugestie - czy kupiłem zużyty egzemplarz? Po odpaleniu silnik pracuje cicho i równo. Szukałem na forum - ale problemy dotyczyły rozgrzanych silników.

    Poza tym chyba nie odczytuje temperatury cieczy chłodzącej.. bo póki co się nie podniosła ponad 60 stopni - to znaczy na chwilę na 80, a potem opadła... czyżby coś się poluzowało?

    Druga sprawa - jak sobie jadę, np na 4 biegu - i wcisnę lekko sprzęgło, tak o centymetr to czuje dosyć mocne wibracje - mniej więcej w takt silnika - im szybciej jadę tym szybsze wibracje. Co to może być? czy może to normalne?

    I jeszcze jedno - chyba zużyty jest przełącznik kierunkowskazu - czy łatwa jest jego wymiana? Prosił bym o instrukcje bo widziałem na allegro takie za 50 zł
    Ostatnio edytowany przez coyte - 20-04-10 o 00:19

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •