Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: Na CD nie gra lewa strona

  1. #1

    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU
    Podziękował
    raz

    Domyślny Na CD nie gra lewa strona

    Witam,
    Zamontowałem ostatnio wyjście liniowe na złączu zmienarki, do podłączenia zewnętrznego źródła (kupiłem kabelek z adapterem) w Symphony. Dziś natomiast włączyłem sobie CD i zauważyłem/usłyszałem, że głośniki grają mi tylko od strony pasażera. Na FM i wspomnianym nowym wyjściu gra wszystko. Nie grają tylko przy CD. Co może być przyczyną? Czy możliwe, że stało sie coś ze wzmacniaczem w radiu, czy gdyby to był wzmacniacz to na FM i AUX tez by nie grało? Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc i wyjśnienie jak to jest z tym wzmacniaczem.
    Pozdrawiam

  2. #2
    lizik's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sz-n i okolice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    a spróbuj wyciągnąć ten kabelek AUX który podłączyłeś i wtedy sprawdź czy działa

    jeśli chodzi o wzmacniacz to nie możliwe aby coś się stało skoro na FM/AM itp działa

  3. #3

    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sejny
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    kiedyś miałem podobną sytuację tyle ze na CD grały obie strony na FM tylko jedna. Co się okazało miałem fabrycznie uszkodzone radio. Jeden kondensator SMD był po prostu przełamany. Ale nie zakładałbym tak czarnego scenariusza. Żeby trafić takie radyjko to trzeba mieć super farta . Proponuję sprawdzić dokładnie wszystkie połączenia. Sprawdzić samo radyjko czy dobrze gra. Może trafił Ci się padniety kabelek. Powodzenia w szukaniu.

  4. #4
    netes's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    -
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Obstawiam przełamany przewód od jednego z kanałów w kablu, którym podłączyłeś zmieniarkę.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •