Strona 18 z 32 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 171 do 180 z 316

Temat: Woda pod dywanikami kierowcy i pasażera

  1. #171

    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Małopolska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Bandit, dobry bajer co tam jest włożone?

    frontup poczytaj o klimie, pewnie zamiast na zewnątrz odprowadza Ci wodę do środka, gdzieś w tym temacie to było, ja nie wiem bo nie używam klimy wogóle.

  2. #172

    Data dołączenia
    Apr 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tomaszów Lubelski
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD

    Domyślny

    to jest jakiś plastik z pokrywki od jakiegoś pudełka, nie mam pojęcia z jakiego dokładnie znalazłem gdzieś w piwnicy i wymiarami pasowało to wsadziłem a wodę przy klimie możesz mieć bo woda w kanałach stoi sprawdź czy filtr kabinowy nie mokry, jak mokry to wysusz jebn*j taki daszek jak mój i czekaj az powysycha, gwarancja jest taka ze nowej wody sie nie naleje wiecej
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...k-sk%F3rka-%29
    Potrzeba jest matką dziwnego towarzystwa w łóżku.

  3. #173

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin/Szczecinek
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam

    Przeczytałem cały temat, ale nie znalazłem odpowiedzi.
    Mój problem to mokra tylna kanapa, podłoga pod nogami prawego tylnego pasażera i delikatna wilgoć w bagażniku ( wcześnie bylo tego dużo, ale po naprawie uszczelki bagażnika poprawiło się w bagażniku). Kanape suszyłem kilka dni na grzejniku, uszczelke załatałem i niby było ok. Siedziałem w aucie przy wyjętej kanapie i "gołym" bagażniku i nic nie ciekło jak kolega polewal auto woda, ale popadało, i znowu jest to samo. Dodam, że oparcie tylnego siedzenia jest suche. Mam szyberdach.

    Ktoś pomoże?

    Pozdrawiam

  4. #174
    333michasz333's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Orzysz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez telewizor Pokaż post
    Witam

    Przeczytałem cały temat, ale nie znalazłem odpowiedzi.
    Mój problem to mokra tylna kanapa, podłoga pod nogami prawego tylnego pasażera i delikatna wilgoć w bagażniku ( wcześnie bylo tego dużo, ale po naprawie uszczelki bagażnika poprawiło się w bagażniku). Kanape suszyłem kilka dni na grzejniku, uszczelke załatałem i niby było ok. Siedziałem w aucie przy wyjętej kanapie i "gołym" bagażniku i nic nie ciekło jak kolega polewal auto woda, ale popadało, i znowu jest to samo. Dodam, że oparcie tylnego siedzenia jest suche. Mam szyberdach.

    Ktoś pomoże?

    Pozdrawiam
    sprawdz uszczelki szyb, tylnej i bocznej

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez telewizor Pokaż post
    Witam

    Przeczytałem cały temat, ale nie znalazłem odpowiedzi.
    Mój problem to mokra tylna kanapa, podłoga pod nogami prawego tylnego pasażera i delikatna wilgoć w bagażniku ( wcześnie bylo tego dużo, ale po naprawie uszczelki bagażnika poprawiło się w bagażniku). Kanape suszyłem kilka dni na grzejniku, uszczelke załatałem i niby było ok. Siedziałem w aucie przy wyjętej kanapie i "gołym" bagażniku i nic nie ciekło jak kolega polewal auto woda, ale popadało, i znowu jest to samo. Dodam, że oparcie tylnego siedzenia jest suche. Mam szyberdach.

    Ktoś pomoże?

    Pozdrawiam
    sprawdz uszczelki szyb, tylnej i bocznej

  5. #175

    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez telewizor Pokaż post
    Witam

    Przeczytałem cały temat, ale nie znalazłem odpowiedzi.
    Mój problem to mokra tylna kanapa, podłoga pod nogami prawego tylnego pasażera i delikatna wilgoć w bagażniku ( wcześnie bylo tego dużo, ale po naprawie uszczelki bagażnika poprawiło się w bagażniku). Kanape suszyłem kilka dni na grzejniku, uszczelke załatałem i niby było ok. Siedziałem w aucie przy wyjętej kanapie i "gołym" bagażniku i nic nie ciekło jak kolega polewal auto woda, ale popadało, i znowu jest to samo. Dodam, że oparcie tylnego siedzenia jest suche. Mam szyberdach.

    Ktoś pomoże?

    Pozdrawiam
    Nie jestem pewny czy to akurat ta przyczyna ale może będzie to jakiś trop. Sprawdź czy masz okrągłe gumowe zaślepki w podwoziu (od spodu). Te zaślepione otwory o ile się nie mylę odpowiadają za odprowadzanie z kabiny wilgoci. Być może w trakcie jazdy w deszczu woda dostaje się tam od spodu.

  6. #176

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin/Szczecinek
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Znalazłem dwie przyczyny wody w aucie.

    Pierwsza to brak jednej zaślepki w podwoziu. Gdy włożyłem palca w otwór z gąbki pod wykładziną az woda poleciała. Ładnie to wysuszę i zatkam otwór.

    Druga przyczyna to woda we wnęce pod tylną lewą lampą. Woda wlewa się chyba przez taką kratkę (patrz foto).



    Kikla cm wody stało w tej wnęce. Zauważyłem, że jest tam jakaś zaślepka. Poruszałem nią i woda wyleciała. Potem okazało się, że jest to gumowy wężyk odprowadzający wodę i po prostu był zatkany.

    Pytanie czy woda powinna się wlewać przez tą kratkę? Z prawej strony jest też kratka i wężyk, ale jest sucho.

  7. #177
    domel79's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gniezno
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    311 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez frontup5 Pokaż post
    Panowie ja u siebie mam taki sam problem. Woda pod dywanikiem pasażera, na początku podczas deszczu przy włączonym ogrzewaniu woda zaczęła lać mi sie strumieniem. Przykleiłem podszybie woda nie lała się już strumieniem, ale gdy włączę klimę to pod dywanikiem pasażera znowu jest woda, nawet w słoneczne dni. Jaka może być tego przyczyna?
    przyczyną moze byc zapchane odpływy
    Załączone miniaturki Załączone miniaturki Click image for larger version. 

Name:	IMG_20140320_173143.jpg 
Views:	466 
Size:	127.1 KB 
ID:	12289  

  8. #178
    szewczi90's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LC
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    pomoże mi ktoś skąd bierze się u mnie woda pod dywanikiem kierowcy? i to tylko mokro jest w tym miejscu co zaznaczyłem wszędzie indziej jest sucho, dodam że to ma miejsce tylko u kierowcy, nie mam szyber dachu, pod wszystkimi dywanikami idealnie sucho lecz tu jest problem co radzicie?
    audi a3 8l 2002r


    na początku wydawalo mi się że to sam naniosłem na butach jak miałem letnie dywaniki bo troche do później jesieni na nich jeździłem ale przed zimą kupiłem gumowe, zimą nic sobie z tego nie robiłem zbytnio ponieważ ciężko wysuszyć tam wykładzinkę, teraz gdy zauważyłem że już była idealnie sucha po kolejnych deszczach pokazała się plamka nie wiem skąd. co robić?

  9. #179

    Data dołączenia
    Apr 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez szewczi90 Pokaż post
    nie wiem skąd. co robić?
    Kolego, jak sam zaobserwowałeś, rzecz ma się po opadach deszczu. Moim zdaniem nie masz zaślepki. Tuż za wahaczem masz otwór dość spory (na wielkość kciuka), który powinien być zaślepiony.
    W ASO groszowa sprawa - sam kupowałem, ale nie pamiętam ile kosztowało i jaki ma symbol. Tu w tym wątku ktoś opisywał, chyba nawet były zdjęcia.

  10. #180
    szewczi90's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LC
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    czyli mówisz że winowajcą jest ubytek tzw. korka w podwoziu? czy źle zrozumiałem? wskaż mi miejsce jak możesz bo nie do końca Cię rozumiem.
    bo ja już obawiałem się że to gdzieś podszybiem lub inna szczeliną dostaje się woda.

Strona 18 z 32 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •