Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: krótkie grzanie świec - zła tempetatura cieczy

Threaded View

  1. #1

    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AXR
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny krótkie grzanie świec - zła tempetatura cieczy

    Witam wszystkich. Szukałem podobnego tematu... Nie spotkałem sie z takim problemem
    Sprawa polega na tym samochód odpala mi źle, czy jest ciepło czy jest zimno ( jak jest zimno gorzej niz gorzej). Rozrusznik kręci normalnie ale nie chce zacząć pracować silnik. Wymieniłem akumulator, czujnik temperatury cieczy. Byłem pewny ze czujnik załatwi problem :/. Moje spostrzeżenia co do tej usterki:
    Czujnik temperatury podłączony, temperatura na zapłonie zawsze 60 stopni, po rozgrzaniu od 90 do 110 strzałka warjuje, VAG nie całe 90 ;/. Długie grzanie świec około (wskazania kontrolki) 10 sekund. Odpala źle.
    Czujnik temperatury odłączony, temperatura na zapłonie 90 stopni i strzałka stoi cały czas na 90 stopniach. Grzanie świec około 2 sekund. Doszedłem do wprawy i przekręcam stacyjkę pare razy i odpala w "miarę". Oczywiście gdy silnik jest rozgrzany, wszystko jest oki.
    Pytanie o co chodzi ?? :/ Miał ktoś taki problem...? Posiada ktoś większą wiedze na ten temat. Z góry dziękuje za każde zdanie na ten temat. Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 20-10-15 o 15:22

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •