Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 16 z 16

Temat: [8L] Problem z przekladnia kierownicza

  1. #11

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jelenia Góra
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    za regeneracje placilem 350 zl i mam rok gwarancji..ale wazne jest to zeby listwa byla w jak najlepszym stanie jesli bedzie miala dosc duze wzery to nie oplaca sie jej regenerowac.
    jesli regeneruje ja ktos komu mozesz zufac to warto oddac przekladnie takiej osobie bo w innym przypadku ktos moze Cie zrobic...na kase
    a jesli chodzi o kupno uzywki to najlepiej jest ja sprawdzic gdyz ja przed regeneracja obecnej jezdzilem na uzywanej ale niestety tylko 4 miesiace.

  2. #12

    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz

    Domyślny Przekładnia

    Ja miałem tak samo.
    Jechałem sobie oz tu nagle cos pizło. Wyswalilo uszcelniacze w przekladni, plyn wyciekal z obu stron. Fachowiec "podobno" powiedzial ze regeneracja to strata kasy lepiej kupic uzywke. Wiec tak zrobilem. Pojezdzilem rok i na przegladzie mowia mi ze lewe kolo ma straszny luz mozna reka kolem sobie ruszac. Okazalo sie ze na przekladni pojawil sie luz.
    Teraz mam trzecia przekladnie od roku z jakiegos rozbitka kupilem na allego i narazie chodzi. Cena uzywanej to 300pln + przekladka 100+ plyn.
    Co do wspomagania to u mnie tez cos jest z pompa, kiedys krecilem cobie kulka z na maksa skrecona kierownica i wspomaganie nie chodzilo po tym wyczynuie na zimnym silniku wogole, dopiero po nagrzaniu. Zanim umowilem sie na wymiane sie na prawila i teraz troche nie domaga ale ogolnie dziala. Teraz po uruchomnieniu silnika wspomaganie zaczyna dzialac po jakiejs 1-2s jak sie mocniej nacisnie kierownice i potem juz jest git.

  3. #13
    gelus's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz
    Auto
    A4
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    witam
    a czy mozliwe jest zeby przekladnia miala luz sama w sobie? mi sie wydaje ze jest to nie mozliwe, predzej sie wyrobi na koncowkach kulistych na drazku pod guma ewentualnie same koncowki drazka, ale w przekladni? tam jest wszystko na trybach i ciezko zeby sie tam cos wyrobilo...
    Audi A3 Oettinger ProjektZwo 204KM 285NM
    1.8T AGU obecnie z turbina K03s z dolotem z UNITRONICa i DP 3.0" reszta 2.5 koncowy wydech
    Wczesniej chip z oettingera na teoretycznie 195KM
    Pakiet stylistyczny zewnetrzny i wewnetrzny wszytko ProjektZwo (jedynie dokladka przod oettinger)

  4. #14

    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz

    Domyślny Przekladnia

    Uwierz że wolałbym wymieni drążki lu cos innego niz przekladnie. Wlasnie luz powstal na samej przekladni na maglownicy. Wiem ze to rzadkosc ale tak bylo.

  5. #15
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    Sorki, że się podłączam pod temat ale uznałem, że nie warto robić nowego. Ktoś wie gdzie tanio i dobrze zrobić geometrie w Warszawie?

    Edit:

    Dzięki za namiar.

  6. #16
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    larius, 60 zł za ośkę
    shell autoserv na jerozolimskich

    robią to do 40 minut i jest naprawde bardzo dobrze ustawione

    M.
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •