Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 28 z 28

Temat: Turbo wybuchło na hamowni pomocy

  1. #21
    Dawid's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce, Jędrzejów
    Auto
    S3 apy
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    eee no tuner pierwsza liga.. nie dosc ze robil soft na nisprawnym aucie to jeszcze kasy nie chce zwrocic..

  2. #22

    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Seat Ibiza
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Wszystko wychodzi na to, że wgrywają gotowce, a nie robią żadnych korekt. Bo jak niby można wysterować turbo na zapieczonych kierownicach?

  3. #23
    seba-auto's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kamień Pomorski
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    w sumie jesli tuner wie o tym ze turbo jest zapieczone to nie powinien mnie wpuscic tylko odesłać na czyszczenie ;/ No ale stało sie i teraz jedynie pozostaje mi nadzieja ze mechanicy nie zrobia partactwa a tuner nie zajezdzi mi kolejnej turbiny Wczesniej jak jedziłem autkiem to czasami przy wyprzedzaniu auto przestawalo przyspieszac i jak trzymałem gaz to utrzymywało predkosc jednak nie chciało dalej jechac dopiero po ponownym odpaleniu silnika wszystko bylo ok. Czy to wina przepływki? Bo chyba musze sam na własna reke diagnozowac co jest nie tak w moim aucie przed chipem bo dla pana z V-techu jest wszystko ok i caly czas zapewnia ze auto po programie bedzie nie do poznania w sumie troche w tym racji teraz nie wyprzedze Ursusa i z A3 zrobił sie parowoz.

  4. #24
    SAiLO's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polski
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez seba-auto Pokaż post
    w sumie jesli tuner wie o tym ze turbo jest zapieczone to nie powinien mnie wpuscic tylko odesłać na czyszczenie ;/ No ale stało sie i teraz jedynie pozostaje mi nadzieja ze mechanicy nie zrobia partactwa a tuner nie zajezdzi mi kolejnej turbiny Wczesniej jak jedziłem autkiem to czasami przy wyprzedzaniu auto przestawalo przyspieszac i jak trzymałem gaz to utrzymywało predkosc jednak nie chciało dalej jechac dopiero po ponownym odpaleniu silnika wszystko bylo ok.
    Powinienes grzecznie poprosic o zwrot pieniedzy i uswiadomic ich, ze tylko przez Twoje dobre serce nie bedziesz naciskal zeby pokryli koszty naprawy turbo....

    Samochod wchodzil Ci w tryb awaryjny, trzeba bylo prosto do warsztatu uderzac, zeby znalezli przyczyne.

    Niemila historia, szczegolnie niemila dla portfela.

    Powodzenia i miejmy nadzieje, ze mechanicy doprowadza autko do dobrego stanu!
    http://a3-club.net/forum/signaturepics/sigpic9956_1.gif

  5. #25
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez seba-auto Pokaż post
    Wczesniej jak jedziłem autkiem to czasami przy wyprzedzaniu auto przestawalo przyspieszac i jak trzymałem gaz to utrzymywało predkosc jednak nie chciało dalej jechac dopiero po ponownym odpaleniu silnika wszystko bylo ok. Czy to wina przepływki?
    nie to nie wina przeplywki, to wlasnie turbo wpadalo w notlauf, przechodzi w tryb awaryjny, czyli juz dawno powinienes cos z tym zrobic
    nie trzeba sie na niczym znac zeby wiedziec ze skoro sie cos dzieje to trzeba cos z tym zrobic, wykonczyles turbo na wlasne zyczenie, teraz sie modl zeby tylko turbo, bo nie wiem gdzie to auto stoi i czy ktos sprawdzla reszte, przy pesymistycznej wersji duuuzo wiecej do roboty,
    nie ma co gdybac, bo nic nowego nie napiszemy, temat sie robi o niczym, bedziesz mial zalozone zregenerowane turbo (ba de lej cena z kosmosu, taniej mozna kupic od reki z gwarancja a nie czekac) to wtedy sie pochwalisz, a wykres wkleisz w odpowiednim dziale
    sprawdz jaki masz silnik i popraw dane w awatarze.
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  6. #26
    seba-auto's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kamień Pomorski
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Witam serdecznie po tak długim czasie! a wiec turbo wybuchło tak jak w temacie... odesłałem je do regenarcji koszt to 1600 zl (wszystko praktycznie wymienione na nowe jedynie obudowa zostala ta sama). Po wyczyszczeniu intercoolera i zamontowaniu nowego turbo odczekałem około tygodnia aby wszystko ładnie sie ułożyło i wróciłem na hamownie. Autko zostało zhamowane wynik 169 km i 398 nm i na tym poprzestałem przygodę z dodawaniem mocy. Jednak gdy nadeszła zima zauważyłem ze auto strasznie słabo pali. Pojechałem do serwisu aby zdiagnozować usterkę, zostały wymienione świece żarowe jednak problem dalej nie został zniwelowany... Jeździłem tak około pol roku borykając sie z tym problemem. W końcu gdy doszło do włamania oddałem autko na likwidacje szkody i uwzględniłem problem w serwisie Kołacz-Łopiński w Szczecinie ze autko źle pali. Panowie z Volkswagena siedzieli 3 dni przy moim bolidku i w końcu została naprawiona usterka. Serwis wgrał nowe sterowniki do komputera tkz program i auto pali od pierwszego kopa!! Koszt naprawy 240 zł program Audi oryginalny 140 km i 50 zł paliwo na testowanie auta. Oczywiście zgłoszę reklamacje do Vtecha!

  7. #27
    Calax's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legnica
    Auto
    BMW 3
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    37 razy

    Domyślny

    nie wiem czy reklamacja cos pomoze, ja kolego czytam forum i nie tylko te watki ktore mnie bezpisredno dotycza (wystepujacy u mnie problem lub usterka).
    jest w technicznym temat o złym paleniu bkd na ciepłym. ja u siebie mam najechane 60kkm i żaden taki problem nie występował, ale kiedy pojechałem na program do DS to chłopakom powiedziałem ze chciałbym aby od razu to poprawili aby owa usterka się kiedyś w nie pokazała. Wszystko zrobili od reki bez żadnych problemów. Tylko wystarczyło powiedzieć, lub już z owym problemem pojechać to tunera i nie było by problemu. A tak pozostały pretensje i seria pod maska.

    p.s. jak za pierwszym razem nie chcieli oddać kasy, to wątpię żebyś teraz coś wskórał, ale życzę pozytywnego rozczarowania.
    Ostatnio edytowany przez Calax - 17-12-10 o 11:45
    Golf IV 1.6 AKL 101PS -> 8L 1.9 TDi ASV 110@135PS -> 8P 2.0 TDi BKD 140@170PS -> BMW E90 M47M2 2.0d 163@193 PS Nareszcie Automat
    MAN TGA 26.350 XLX E3 -> DAF XF 105.410 SPACE CAB E5

  8. #28
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    e92 335Xi Bi-Turbo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    wystarczy że założysz konta na kilku forach samochodowych, golf leon a4 a6 clubie i zrobisz im odpowiednia reklamę jak jesteś po ich zabiegach 3,5 tys w plecy

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •