Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: skrzynia, sprzęgło, drgania

  1. #1
    Slipper's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LDZ
    Auto
    Volkswagen
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BWA
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny skrzynia, sprzęgło, drgania

    Mam taki problem, dojezdzam do swiatel wrzucam luz i kladac noge na pedale hamulca czuje wibracje, jak wcisne sprzeglo wibracje ustaja, nie slychac ich gdy troche przegonie mocniej auto lub gdy podczas postoju wcisne hamulec i bede probowal ruszyc to po odpuszczeniu rowniez drgania ustaja, podczas wrzucania 1go biegu tez na chwile przy wrzucaniu takie drgania sie pojawiaja, sprzeglo z kolem dwumasowym SACHSA kompletne wymienione 20 tysiecy temu, dodatkowo po 15tysiacach posypala sie nowa dwumasowka teraz nowa wlozona i nadal to samo

  2. #2

    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Mamy podobny problem kolegoU mnie dzieje sie to tylko na zimnym silniku gdy wejdzie na 90 stopniu,kompletnie nic sie nie dzieje.autko dziala idealanie.Mam pytanie do Ciebie.Czy nie piszczy Cie cos na wolnych obrotach??Tak okolo 1100 obrotow??Jak wcisne sprzeglo ustajemoze te rzeczy sa ze soba powiazane

  3. #3
    Slipper's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LDZ
    Auto
    Volkswagen
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BWA
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    piszczec nie piszczy ale zastanawiam sie czy to nie ktoras z poduszek poleciala bo znaczenie ma w jakiej pozycji auto stoi pod gorke jeszcze sie nasilaja te drgania, moze to ta poduszka od dolu skrzyni, juz sam nie wiem...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •