Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 16

Temat: Światła do jazdy dziennej...

  1. #1
    JaCa85's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny Światła do jazdy dziennej...

    witam.chciałbym zasiegnąć porady na temat świateł do jazdy dziennej....w związku ze zmianą przepisów myśle ze ten temat jest aktualny....a wiec....czy zamontował ktoś własnie takie światełka w a3 8l? i jak to wygląda w "praktyce"? fajnie by było dołączyć jakieś zdjecia itd z ewentualnego montażu, i jaki jest efekt końcowy.... na allegro jest dużo tego typu lamp większość na diodach Led a które wybrać....sam nie wiem z góry dziekuje za odpowiedzi.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 29-08-15 o 21:24

  2. #2
    kamilr-83's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    nowy targ
    Auto
    audi A 3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    witam wszystkich. zakupilem listywy led 24 diody na pasku ale nie mam pomyslu jak je zamontowac w zderzaku mojej audi a3 '97. z tego co widzialem te waskie szczeliny nie sa proste (pod katem) wiec ciezko bedzie je tam zainstalowac. I ostatnie pytanie jak podlaczyc te dwa kable do swiatel postojowych?

  3. #3
    ponton's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dolnośląskie, DLU
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy
    http://a3-club.net/forum/signaturepics/sigpic3245_6.gif

  4. #4
    Yel0n's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Ford Mustang s550
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    36 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    światła do jazdy dziennej powinny mieć odpowiednią jasność inaczej będą służyły tylko jako gadżet

    powinny być odpowiednio podłączone,

    miałem takie własnej roboty, wyglądały ładnie, ale co z tego jak nie spełniały swojej funkcji

    sprzedałem...

    ps. pamiętać myślę warto, ze każde takie przeróbki mogą przeszkodzić w wypłaceniu ewentualnego odszkodowania w razie stłuczki, ubezpieczyciele potrafią doczepić się do wszystkiego

    a leżeli mimo tego chcesz podłubać, to zerknij tutaj

    http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic760471.html
    Ostatnio edytowany przez Yel0n - 04-11-09 o 10:25

  5. #5

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PIWNICZNA ZDOJ
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kamilr-83 Pokaż post
    witam wszystkich. zakupilem listywy led 24 diody na pasku ale nie mam pomyslu jak je zamontowac w zderzaku mojej audi a3 '97. z tego co widzialem te waskie szczeliny nie sa proste (pod katem) wiec ciezko bedzie je tam zainstalowac. I ostatnie pytanie jak podlaczyc te dwa kable do swiatel postojowych?
    Powiem Ci szczerze kolego ze te listwy- 24 diodowe kupiłes na allegro??.ja zamontowałem je na dole na zderzaku super sie prezentowały do czasu kiedy mnie drogówka nie capła za predkosc.co i tak było nie dokonca pewne ale mniejsa z tym.po wypisaniu mandatu za przekroczenie predkosci dowalili sie do mnie ze mam te diody na dole i chcieli mi zabrac dowód rejestracyjny stwierdzajac ze takie swiatła niemoga byc montowane poniewaz rozpraszaja innych urzytkowników jezdni.jakos ich udobruchałem i niezabrali mi dowodu.ale odłaczyłem je zeby sie niemusili drugi raz doczepaic.pozdro

  6. Podziękowania dla KUBULUS za pomoc w problemie

    kamilr-83 (04-11-09)

  7. #6
    kamilr-83's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    nowy targ
    Auto
    audi A 3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    montowal ktos takie listwy w srodku do oswietlenia kabiny?

  8. #7
    hardy's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kędzierzyn-Koźle
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Czy używa ktoś świateł postojowych jako świateł do jazdy dziennej? Oczywiście w grę wchodzi wymiana żarówek na mocniejsze LEDy.
    Zużycie paliwa - Motostat.pl

  9. #8
    marszal12321's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław Śląski
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Wątpie zeby wypalił Ci ten pomysl bo ostatnio kolega kupil W5W najmocniejsze na allegro niby i co z tego ze najmocniejsze jak nie wchodza do jego 307 ani do mojej A3 do klosza Wiec zostaja Ci te 1W, a skoro nie wejdzie zarówka LED z diodami po bokach tylko centralnie skierowana w przod to Ci to nic nie da bo nie bedzie rozpraszane swiatlo po odblysniku i zamiast jakiegoś światła będziesz miał maly punkcik w ciagu dnia

  10. #9

    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    s3
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez hardy Pokaż post
    Czy u?ywa kto? ?wiate? postojowych jako ?wiate? do jazdy dziennej? Oczywi?cie w gr? wchodzi wymiana ?ar?wek na mocniejsze LEDy.
    Ja mam u siebie zrobione tak ?e zamiast ?wiate? drogowych mam h1 led i dzia?aj? jako dzienne, zmieni?em soczewki na bixenon. W??czam pozycje i si? ?wiec? dzienne. Przegl?d przesz?o nic si? nie czepiaja panowie niebiescy. Na 5 fotce wida? jak to wygl?da...

    http://allegro.pl/audi-s3-i2649144898.html

  11. #10

    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sokółka
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez marszal12321 Pokaż post
    Wątpie zeby wypalił Ci ten pomysl bo ostatnio kolega kupil W5W najmocniejsze na allegro niby i co z tego ze najmocniejsze jak nie wchodza do jego 307 ani do mojej A3 do klosza
    Ja u siebie mam ksenony hella i w5w. Kupiłem dwa rodzaje. 9-diodowe i 5-diodowe. Fakt weszły na styk. Nawet raz przy wyjmowaniu 9-diodowej wpadła mi do klosza 9-diodowa jest mega mocna i może by to przeszło jako dzienne. Ale jakieś ciepło też emituje bo miała podtopioną stopkę po paru dniach. Jednak o wiele ładniej dla mnie wygląda 5-diodowa i na takich teraz jeżdżę.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •