Pokazane rezultaty 1 do 8 z 8

Temat: Lampka tablicy rejestracyjnej

Threaded View

  1. #1
    gsq's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Czerwionka
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AXR
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny Lampka tablicy rejestracyjnej

    witam,
    przeszukalem na prawde cale forum i nic na ten temat nie odnalazlem...

    chcialem sobie wymienic zarowki przy tablicy rejestracyjnej, po odkreceniu lampki okazalo sie ze wczesniej musiala sie tam dostac woda i jest caly ten plastik przegnity... blaszki ktore trzymaly zarowke po prostu odlecialy od tego plastiku.. postanowilem ze kupie nowe lamki. kupilem cos takiego: http://allegro.pl/item647941561.html ale okazalo sie ze nie pasuja..bo sa calkiem inaczej zbudowane..tam gdzie trzymie sie zarowka jest obudowane takim plastikiem ktory wchodzi glebiej..a ja probujac to wlozyc w ogole sie nie miescilo.. Ale zastanawia mnie to, poniewaz mowili mi ze mnostwo tego sprzedali i nikt nie wrocil. Wiec moze jest taka opcja ze trzeba to cale wyciagnac jakos ? a nie tylko tak jak ja to robie ze odkrecam tylko te 2 srubki przy lampce. Bawil sie juz ktos w to? Sam juz nie wiem, sprobuje to oddac i zamowic w ASO, tamte juz powinny pasowac.. I powiedzcie jak odkrecic cala ta listwe gdzie sa lampki i zamek ?? Bo tez tego nigdzie nie znalazlem, a musialbym to przeczyscic bo nie mam styku przy tych zarowkach..

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 12-04-17 o 14:44

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •