Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 142

Temat: mokra podłoga

  1. #21
    RoniN_'s Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska - UK
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez siwylbko Pokaż post
    No to zobacz gdzie masz filrt to jest raptem 5 min roboty. Po co oddawac taka blahostke do mechanika? Mozesz uszczelnic cale te podszybie czarnym silikonem i bedziesz mial klopot z glowy.
    Kurcze ja nie mam warunkow a na ulicy w ta pogode tego robil nie bede
    Cytuj Oryginalnie napisane przez skwaraA3 Pokaż post
    ja miałem kiedyś podobny problem, okazało się że w ściance grodziowej brakowało zaślepki gdzieś w okolicy nadkola prawego , zrobiło się takie delikatne błotko i na pierwszy rzut oka niby wszystko ok a woda leci, wiadro wody na szybę i wszystko jasne, zatkałem to jakimś korkiem z markowego wina, posmarowałem sylikonem i bitgumem i po problemie
    Moglbys mi zaznaczyc gdzie na jakims zdjeciu pogladowo-przykladowym??
    Bede wdzieczny
    Pozdrawiam

    P.S. Wlasnie odkrylem ze najwieksze "zgrupowanie" wody jest przy pedale sprzegla i miejscu gdzie sobie nozka odpoczywa w samym rogu
    Ostatnio edytowany przez RoniN_ - 13-12-08 o 19:26

  2. #22
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    zeby zobaczyc gdzie masz filtr praktycznie wystarczy otworzyc maske i spojrzec z ktorej str jest "klapka" u mas jest z prawej a u Ciebie bedzie pewnie odwrotnie
    Who I am? I am a the Champion.

  3. #23
    RoniN_'s Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska - UK
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Ok sprawdze jutro po pracy

  4. #24
    kupiec997's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kRakÓw
    Auto
    3.2 V6 RWD & 2.2 HDI touristique
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    429 razy

    Domyślny

    Witam nie chciał bym się kłócić ale z doświadczenia wiem że nie trzeba uszczelniać żądnym sylikonem podszybia , żeby się nie lało na filtr kabinowy , jest to kwestia dobrego i umiejętnego wstawienia przedniej szyby i gdy klej jest jeszcze świeży w tedy dobrze spasować podszybie i wychodzi super sam wiem bo miałem ten problem.

    Problem wody na podłodze jest denerwujący ale ja już mam to za sobą weź odtwórz sobie maske i polej wodą po kopule amortyzatora po tej stronie co masz mokro jeśli woda się wlewa do środka na ścianie grodziowej jest wieka zaślepka blacha osadzana na masie możliwe że ona się rozszczelniła tak było u mnie.

    Pozdrawiam

  5. #25
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kupiec997 Pokaż post
    Witam nie chciał bym się kłócić ale z doświadczenia wiem że nie trzeba uszczelniać żądnym sylikonem podszybia , żeby się nie lało na filtr kabinowy , jest to kwestia dobrego i umiejętnego wstawienia przedniej szyby i gdy klej jest jeszcze świeży w tedy dobrze spasować podszybie i wychodzi super sam wiem bo miałem ten problem.

    Problem wody na podłodze jest denerwujący ale ja już mam to za sobą weź odtwórz sobie maske i polej wodą po kopule amortyzatora po tej stronie co masz mokro jeśli woda się wlewa do środka na ścianie grodziowej jest wieka zaślepka blacha osadzana na masie możliwe że ona się rozszczelniła tak było u mnie.

    Pozdrawiam
    u mnie jest widac jak ktos wklejal szybe na sztuke kupilem nowe podszybie i jak reka odjal a gdy podszybie jest uszkodzone to mozesz nawet 10 razy wklejac i tak to nic nie pomoze zakladajac ze woda do srodka dostaje sie przez podszybie
    Who I am? I am a the Champion.

  6. #26
    RoniN_'s Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska - UK
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Kurcze jest tyle mozliwosci ze masakra . Ja wracam z pracy to juz ciemno jest kurcze, wiec chyba zostawie to dla goscia ktory dzisiaj zabiera autko mi do ASO, moj znajomy jest serwisantem w Audi od 10 lat. Mysle ze zalatwi problem.
    Ostatnio edytowany przez RoniN_ - 16-12-08 o 20:49

  7. #27
    RoniN_'s Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska - UK
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    No i wlasnie niedawno odebralem autko od znajomka i jesli chodzi o ta mokra podloge to powiedzial ze on tam zadnego wycieku, czy rozszczelnienia nie znalazl. Zrobili test wodny i nic nigdzie nie wlatywalo, ale powiedzial ze gdzies tam bylo pelno lisci i syfu i jakies kanaly odplywowe byly zatkane, czy to mogla byc przyczyna??

    Czy moglibysmy w jednym poscie opisac liste miejsc przez ktore teoretycznie moze dostac sie woda, kilka juz mamy:
    - Sciana grodziowa, blacha osadzona na masie
    - Sciana grodziowa zaslepka gumowa (w ściance grodziowej brakowało zaślepki gdzieś w okolicy nadkola prawego)
    - Podszybie
    - Gumowe zaslepki w podlodze
    i co jeszcze??
    Ostatnio edytowany przez RoniN_ - 16-12-08 o 20:54 Powód: Automatyczne łączenie postów

  8. #28
    pit's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa/KrakÓw
    Auto
    Auudi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Jak jeszcze miałem 307 to problem mokrej podłogi leżał w nieszczelnej nagrzewnicy..

  9. #29
    RoniN_'s Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska - UK
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pioturs Pokaż post
    Jak jeszcze miałem 307 to problem mokrej podłogi leżał w nieszczelnej nagrzewnicy..
    Tak ale wtedy bylby to plyn chlodniczy a nie woda, tak mi sie wydaje

  10. #30
    RoniN_'s Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska - UK
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    No wiec wycieku dalej nie udalo sie zdiagnozowac. Dodam ze to na pewno nie z parownika. bo jest po drugiej stronie. Wykladzina juz jest porzadnie mokra niestety a nie padalo, wiec nie wiem czy poprostu przesiaka czy co. W poniedzialek wyciagne wykladzine do wyschniecia i poki nei znajde wycieku to nie bede jej wkladal

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •