Strona 61 z 97 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 601 do 610 z 967

Temat: Pompki centralnego zamka. update

  1. #601
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Skoro piszesz, ze w kluczyku którego używasz na codzień nie masz pastyli immo to samochód możesz odpalić samym grotem. Do każdej pompki z częstotliwością 433.92 zakodujesz każdy pilot z częstotliwością 433.92 to tak jak z pilotem do TV. Parujesz pilot ze sterownikiem i po krzyku, a to czy chcesz mieć scyzoryk czy zwykły to już twoje widzimi, gdyż nawet taniej wyjdzie Cię dorobić grot do scyzoryka bo nie musisz dorabiać klucza z immo

  2. #602
    szparag's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    118 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez etanol Pokaż post
    Skoro piszesz, ze w kluczyku którego używasz na codzień nie masz pastyli immo to samochód możesz odpalić samym grotem. Do każdej pompki z częstotliwością 433.92 zakodujesz każdy pilot z częstotliwością 433.92 to tak jak z pilotem do TV. Parujesz pilot ze sterownikiem i po krzyku, a to czy chcesz mieć scyzoryk czy zwykły to już twoje widzimi, gdyż nawet taniej wyjdzie Cię dorobić grot do scyzoryka bo nie musisz dorabiać klucza z immo
    A czy po takowej podmianie nie trzzeba przez kabel włączać obsługi pilota? Czy tylkoo p&p i dziala centrallny z pilota choć wcześniejsza pompka pilota nie obsługiwała? Bo to jest troszkę ważne wg mnie..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #603

    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża/Żyrardów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    Jeśli masz pompkę już z zakodowanym pilotem i wszystko jest z tym ok to powinno bez problemów zadziałać

  4. #604
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    To wszystko zależy czy w pompce, którą będziesz wkładał ta opcja była włączona przed wymontowaniem z poprzedniego samochodu, bo to w pompce jest zachowane kodowanie i nie zeruje się po wymontowaniu. Jest zapamiętywane. Jeśli pompka pracowała z pilotem przed demontażem to po zamontowaniu do Twojego auta należy tylko zakodować pilot i po sprawie.

  5. Podziękowania dla etanol za pomoc w problemie

    szparag (09-01-14)

  6. #605

    d4vids's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Przemyśl
    Auto
    Audi A6 Allroad 2.7T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Powiedzcie mi czy wirnik z pompki 3D od przedlifta będzie pasował do wersji 5D w przedlifcie ? .
    VW Passat B5 1.6 -> A3 1.9 TDI -> A3 1.8T -> A6 Allroad 2.7T

  7. #606
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Będzie pasować, dopiero grafit w pompkach z golfa był grubszy.

  8. #607
    szparag's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    118 razy

    Domyślny

    A ja mam małe pytanko, czy jeżeli udałoby mi się przetłumaczyć trochę z tego co jest na stroie diagkomm, to czy uda się zmienić pierwszy post i tam wrzucić wszytko? Bo odnalazłem kolejny błąd, przy pompce z oznaczeniem "H", dokładnie szela opisał, że wspiera ona pilota, a po zakodowaniu, niestety nie działa pilot (433 MHz) i na stronce diagkomm opis brzmi:

    Cytuj Oryginalnie napisane przez http://www.digakom.com/
    artykuł: Audi centralny zamek pompa
    Numer części: 8L0 862 257 H
    data produkcji: 1997-2003
    opis artykułu: pompa zamek z regulatorem
    dla pojazdów:
    -z systemem alarmowym
    -bez rf pilocie
    producent VDO
    Chyba, że bez podpiętej anteny nie można programować pilota (ale w temacie było napisane, że powinno działać, lecz z mniejszej odległości - dla mnie styknie jak przy drzwiach będę mógł pilota użyć).

    I niestety nadal walczę aby mieć pilocika ;(
    Ostatnio edytowany przez szparag - 08-02-14 o 14:49

  9. #608
    Mateos91's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pszczyna
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Wracając do tematu. Niemam teraz dostępu do auta do niedzieli, a ciekawi mnie jedna rzecz. Teraz na oryginalnej pompce nie obsługującej pilota jak przekręcę kluczyk w celu otwarcia to nie mam sygnalizacji kierunkami, że auto otwarte, analogicznie z zamknięciem.. Czy to jest tylko kwestia kodowania, czy mogę nie mieć np wyprowadzonych przewodów ? I następnie pytanie mam do swojej pompki aktualnie nieoryginalny sterownik centralnego( In. pro bodajże), czy jeśli założę pompkę obsługującą pilota, to muszę usuwać ten stary sterownik centralnego zamka ? Pozdrawiam

  10. #609
    szparag's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    118 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mateos91 Pokaż post
    Wracając do tematu. Niemam teraz dostępu do auta do niedzieli, a ciekawi mnie jedna rzecz. Teraz na oryginalnej pompce nie obsługującej pilota jak przekręcę kluczyk w celu otwarcia to nie mam sygnalizacji kierunkami, że auto otwarte, analogicznie z zamknięciem.. Czy to jest tylko kwestia kodowania, czy mogę nie mieć np wyprowadzonych przewodów ? I następnie pytanie mam do swojej pompki aktualnie nieoryginalny sterownik centralnego( In. pro bodajże), czy jeśli założę pompkę obsługującą pilota, to muszę usuwać ten stary sterownik centralnego zamka ? Pozdrawiam
    W mojej pompce, która nie obsługuje pilota, oraz w wersji "H", którą także testowałem nie można zakodować błyskania (bynajmniej mi się to nei udało). Niby kodowanie się zapisuje do pompki (czy to 12864 czy inne), ale nie reaguje pompeczka niestety

  11. #610
    Mateos91's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pszczyna
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    A jaką masz teraz pompkę ? Ja mam z końcówką "L", natomiast do podmiany czeka 8d0 862 257 E. Wydaje mi się, że możemy nie mieć wyprowadzonych przewodów na kierunki i dlatego się nie da.. Zresztą zobaczę jak podmienię, bo w a3 z której mam pompkę miała zakodowane kierunki, jeśli mi nie bedą działały to będę miał pewność, że brak wiązki do kierunków.. Za to mam ten plus, że nie mam immo, więc przekładam pompkę, dorabiam grot i powinno śmigać bez żadnego programowania, kodowania.. No chyba, że się mylę

Strona 61 z 97 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •