Strona 8 z 97 PierwszyPierwszy ... 6789101858 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 71 do 80 z 967

Temat: Pompki centralnego zamka. update

  1. #71
    sniper's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    oswiecim
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    No i kupa byłem u fachmana od elektroniki podpiął pompkę (8L0 862 257 G) i coś nie halo, a że byłem przed końcem dniówki wymamrotał coś o braku czasu i kazał wpaść jutro, acha bardzo był zdziwiony skąd znam nr pompki skoro kupiłem auto bez niej. Moje pytanie brzmi: czy wg. numerków na kluczyku da się określić nr pompki, czy trzeba skorzystać z innego źródła? jak tak to z jakiego? A może zmienić fachmana?
    DIESEL POWER

  2. #72
    M.T.'s Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnobrzeg/Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez sniper Pokaż post
    No i kupa byłem u fachmana od elektroniki podpiął pompkę (8L0 862 257 G) i coś nie halo, a że byłem przed końcem dniówki wymamrotał coś o braku czasu i kazał wpaść jutro, acha bardzo był zdziwiony skąd znam nr pompki skoro kupiłem auto bez niej. Moje pytanie brzmi: czy wg. numerków na kluczyku da się określić nr pompki, czy trzeba skorzystać z innego źródła? jak tak to z jakiego? A może zmienić fachmana?
    napisałeś wcześniej że masz kluczyk 4D0 837 231, Ja mam taki sam, też nie wiedziałem jaka do niego pompka ma być aby działał pilot, koleś co kupiłem od niego auto zamontował pompkę z końcówką A i powiedział że zmieniał baterię i się piloty rozkodowały, nie znając tematu uwierzyłem, a jak się potem okazało pompka z końcówką A nie obsługuje pilota. Zakupiłem ostatnio pompkę z końcówką G taką jak podajesz i za pomocą VAGa zaprogramowałem piloty, działa wszystko, nawet otwieranie i zamykanie szyb pilotem. Twój kluczyk na 100% pasuje do pompki G, więc albo pompka jest walnięta albo fachman do dupy, Ja podpinałem sobie sam, nie ma z tym problemu i nie widzę sensu tracenia kasy na "fachmanów"

  3. Podziękowania dla M.T. za pomoc w problemie

    sniper (01-06-10)

  4. #73
    szalalala's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AQA
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Właśnie ten fachman do dupy bo pompke podpinasz w miejsce starej, podłączasz vaga wchodzisz w 35(central locking) 07 (recode) wpisujesz 12864 zatwierdzasz sprawdzasz czy się zapisało. Potem tylko parujesz kluczyk i po wszystkim.
    Dodano:
    @ M.T. Czy mógłbyś powiedzieć z którego roku masz auto i czy masz kluczyk 3 przyciskowy czy 2 i czy działa otwieranie bagażnika i jak to działa.
    Ostatnio edytowany przez szalalala - 01-06-10 o 22:03 Powód: Automatyczne łączenie postów
    są samochody i jest Audi.

  5. Podziękowania dla szalalala za pomoc w problemie

    sniper (01-06-10)

  6. #74
    sniper's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    oswiecim
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Dzięki pany, szukam pompki na alledrogo a fachmana zwalniam
    DIESEL POWER

  7. #75
    izydor23's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krakow
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez sniper Pokaż post
    No i kupa byłem u fachmana od elektroniki podpiął pompkę (8L0 862 257 G) i coś nie halo, a że byłem przed końcem dniówki wymamrotał coś o braku czasu i kazał wpaść jutro, acha bardzo był zdziwiony skąd znam nr pompki skoro kupiłem auto bez niej. Moje pytanie brzmi: czy wg. numerków na kluczyku da się określić nr pompki, czy trzeba skorzystać z innego źródła? jak tak to z jakiego? A może zmienić fachmana?
    Zmień fachmana
    A jeśli coś nie halo z pompką to może być lekko uszkodzona (oby nie). Ja ostatnio kupiłem pompke na allegro z odlutowanym czymśtam na płytce. Problem rozwiązany lutownicą i cyną. Warto podjechać do kogoś kto Ci sprawdzi czy wszystko na płytce pompki jest ok.
    Skoro nie miałeś wcześniej pompki w aucie i chcesz żeby działało z kluczykiem to tak jak pisał kolega @M.T. trzeba obydwie części zaprogramować w VAGu.

  8. #76
    M.T.'s Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnobrzeg/Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez szalalala Pokaż post
    @ M.T. Czy mógłbyś powiedzieć z którego roku masz auto i czy masz kluczyk 3 przyciskowy czy 2 i czy działa otwieranie bagażnika i jak to działa.
    końcówka 98r., kluczyk 2 przyciskowy, nie mam osobnego przycisku do bagażnika, otwierając auto, otwierają mi się wszystkie zamki łącznie z bagażnikiem.

  9. Podziękowania dla M.T. za pomoc w problemie

    szalalala (02-06-10)

  10. #77
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    mam wersje po lifcie z bagażnikiem na siłownik ekektryczny, wymieniłem pompke 8D0 na 8L0 przez pomyłke bo złą zamówiłem i odziło bagażnik działa nawet z pilota, tylko alarm umarł;] Pozdsrawiam

  11. #78
    szalalala's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AQA
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez etanol Pokaż post
    mam wersje po lifcie z bagażnikiem na siłownik ekektryczny, wymieniłem pompke 8D0 na 8L0 przez pomyłke bo złą zamówiłem i odziło bagażnik działa nawet z pilota, tylko alarm umarł;] Pozdsrawiam
    Ciekawa sprawa z tego co wiem to pompki 8L0 nie mają obsługi klapy bagażnika, ale jak widać to kolejny pogłoski. Ciekawe czy w przed liftowym zadziałał by kluczyk z bagażnikiem. Tak jeszcze z ciekawości to jak działa patent z tym bagażnikiem, bagażnik odskakuje czy po prostu zamyka się i otwiera ?
    są samochody i jest Audi.

  12. #79

    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    dolnośląskie
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez etanol Pokaż post
    mam wersje po lifcie z bagażnikiem na siłownik ekektryczny, wymieniłem pompke 8D0 na 8L0 przez pomyłke bo złą zamówiłem i odziło bagażnik działa nawet z pilota, tylko alarm umarł;] Pozdsrawiam
    z tego co mi wiadomo zamek bagażnika jest na pneumatyce a nie na siłownikach elektrycznych

    jak możesz napisz dokładne numery pompki jaką miałeś i jaką pompkę wstawiłeś oraz nr kluczyka z którym wszystko działa
    pewnie pomogłoby to kilku osobą między innymi mi

    ps. klapa bagażnika nie odskakuje

  13. #80

    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3 1,8T
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    W poliftach bagaznik jest otwierany silownikiem.
    Po wcisnieciu przycisku na klapie bagaznika, klapa odskakuje.

Strona 8 z 97 PierwszyPierwszy ... 6789101858 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •