Pokazane rezultaty 1 do 10 z 51

Temat: grzeje się 1.9 TDI ASZ

Threaded View

  1. #1

    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Leszno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny grzeje się 1.9 TDI ASZ

    A wiec jakis czas temu zakupilem A3 1.9TDI ASZ (130KM) 2001r. po lifcie.
    Proszę nie piszcie że już były takie tematy, przeczytałem wszystkie są podobne nie takie same i nie rozwiązują mojego problemu! 3miesiasce temu jadąc 180km/h coś mi piknęło patrze zagrzał się. Stanąłem na poboczu otwieram maskę wentylatory nie chodzą... pojechałem do mojego elektryka zmostkowal wentylatory były ok. Wymienił mi czujnik od nich (przyjechałem do niego a woda na dole w chłodnicy zimna;/) Następnie mechanik wymienił mi termostat dalej to samo. Dodam że coraz łatwiej go zagrzać. Ktoś mi powiedział że to może być pompa wody- mechanik rozebrał stwierdził że wszystko ok. A autko jak się grzało tak się grzeje dalej. Normalnie wąż który idzie od silnika do chłodnicy jest bardzo ciepły i miękki jak temp. idzie ponad 90C robi się twardy (ale idzie go zgnieść na siłę).
    Co mi radzicie? Uszczelka i głowica chyba są ok bo zbiorniczkiem mi nie wypycha. Dzisiaj próbowałem odpowietrzyć układ (nawiew ciepłym powietrzem na maksa bez klimy)- bez skutków. Może wyciągnąć termostat i zobaczyć jak będzie bez niego ?? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 06-10-15 o 14:24

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •