Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Drgania na kolach gora - dol

  1. #1
    endriu's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pszczyna
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny Drgania na kolach gora - dol

    witam
    pojechalem do wulkanizatora aby wywazyli mi kola, 17" 225/45 Dunlopy, stwierdzili ze felgi sa proste i nie trzeba dawac auta do sprawdzania zbeirzonosci Gdy pojechalem, zaczelo mi od 100-150km/h drgac jednak kierownica nigdzie nie ucieka, auto idzie w lini prostej, drgania so w pionie gora dol, tak jakby amortyzatory nie wiem. Wymienialem laczniki stabilizaotrow juz ale nadal to samo. Czy do takich kol musze miec speclajne jakies amory utwardzane...moze cos polecicie???
    ENDRIU

    ----------
    A3 1.9 TDI [110KM]
    TT 1.8 T [180KM] S-LINE

  2. #2
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    a moze opony jakos przytarte ? ja tam mam z tylu ... ktos na recznym zaciagna poprzedni wlasciciel i guma jest krzywo wyrobiona... i jest takie dudnienie gora dol ... moze od tego ja jak na zimowkach brykam to tego nie ma ... a na tych oponach czuc... wiec pewnie opona... bo fele na 0 0 wyszly ...
    420 500 km
    1

  3. #3
    e-mako's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Raciąż
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Na pewno kolego masz coś z oponami. Guz na oponie, lub źle wyważone koła. To najczęstsza przyczyna takich objawów. Może to być sporadycznie krzywa felga lub łożysko albo luz na drążku reakcyjnym. Sprawdź opony. Mogą być również " zhamowane ". Pozdro. Aha sprawdź jeszcze czy ci się nie dostało jakiegoś błota na felgi. Zimą często dostaje się tam śnieg , przykleja się , zamienia w lód i też jest bicie fajerki jakby opony nie były wyważone. To samo z błotkiem.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •