Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 34

Temat: Problem ze swiatlami mijania

  1. #21

    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    powiem tak mój dobry znajomy miał ten sam problem w s3 8l znana z allegro więc zrobił tak kupił lampy od audi a6 c6 bixenonowe z dużą soczewką przerobił ori lampy pod te duże soczewy i jest super

  2. #22

    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    U mnie soczewki jakby są takie zamglone lekko, jakby zaparowane ale nie mam porównania w ogóle. Może one po prostu tak wyglądają? Za godzinkę będę w domu to wrzucę foty ale nie wiem czy będzie widać to o czym mówię.

    To mnie coraz bardziej upewnia, ze kupie oryginalne xenony od 8L i po prostu je zamienię. Pasują p&p?

    Poniżej fotka soczewy na ile udało mi się to zrobić. Wydaje mi się czy można by ją przeczyścić? Nie wiem na ile to pomoże...
    Klik aby powiększyć bo na forum to za duża rozdzielczość.
    Ostatnio edytowany przez Hiv - 08-02-09 o 01:38

  3. #23

    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny Wymiana żarówki

    Witam mam Audi A3 z 2000 roku z tymi nowymi już światłami. Spaliła mi sie żarówka co zasygnalizował mi komputer kupiłem już 2 żarówki ale żadna nie działa . Są to H1. Czy żęby wymienić tą żąrówke musze auto podpiąć pod komputer żeby skasować błąd ?? Słyszałem zę jeszcze może być problem z bezpiecznikiem ale wtedy wydaje mi sie że nie działały by obie te lampy. Może ktoś już miał taki problem Jak temu zaradzić ?? Pozdrawiam i z góry dzieki za pomoc

  4. #24
    Marian5x5's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sosnowiec / Hiszpania
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Smile

    w tam poprzednim pytalem o to czy nie dotykales szkla na zarowkach, wazne to bo jak dotkles to popsules nie wolno ntego robic a jesli chodzi o kompa to nic sie nie kasuje powinny dzialac i tyle....
    MARIAN5X5

  5. #25
    marcin5555's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    mogilno
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    witam!
    Mam ten sam problem proponuje zestaw hid .Wymieniałem zarowki co daja 50% wiecej swiatła i dalej kicha.U mnie szklo jest kicha cale spiaskowane i tylko zestaw hid moze w tym troche pomoc.

  6. #26
    gsq's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Czerwionka
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AXR
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    witam,
    mam taki problem, dzis przestala mi swiecic lewa zarowka swiatla mijania..przy probie wymiany okazalo sie ze te cale mocowaniem, w sensie ten plastik z pradem (z zoltym kabelkiem) do ktorego sie wklada ta tylna czesc zarowki jest caly stopiony..i teraz ani wyjac ani wlozyc nowa... :/ co moge zrobic ? da sie caly ten plastik wymienic czy co? ehh..
    pozdro

  7. #27
    Auto Szałas

    buzz-astral's Avatar


    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mikołów
    Auto
    Skoda
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    105 razy
    Podziękował
    87 razy

    Domyślny

    gsq, jak znajde jutro chwile po robocie to podejde i zobaczymy co sie da z tym zrobic...jutro jestes w robocie?

  8. #28
    karutkowski's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża
    Auto
    Honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Sorki za odgrzewanie tematu, ale mam też problem z żarówką w soczewce. Zauważyłem, że soczewka w lewej lampie zaczęła świecić na różowo i niedługo potem wcale przestała. Wyjąłem ją, żeby zobaczyć co tam siedzi. Siedziała taka długa żaróweczka z kulką po środku i białym paskiem na górze. Czy to jest ori żarówka z soczewki? Jeśli tak to jak ona się nazywa, bo jutro podjadę do sklepu i muszę wiedzieć o co pytać
    JVC KD-SH1000 => ProconGold =>Audio Art 200.2 + Hfonics Son of Aphrodite + Audio System F2 -190 => Phase Evolution CFS 165.25 + IT MDS 12DVC

  9. #29
    chester A3's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ok. wroclawia
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    a ty masz xenonki czy zwyke swiatla
    jesli zwykle to idz do sklepu i kup zarowki H1 takie tam wchodza (polecam osram nightbreaker)
    pzdr
    OOOO UWIELBIAM




  10. #30
    karutkowski's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża
    Auto
    Honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Właśnie nie wiem. Świeci to jak ksenon, ale nie ma spryskiwacza ani samopoziomowania. Żarówka, która się przepaliła nie wygląda jak H1 czy H7. Jest znacznie dłuższa, zamiast metalowego kołnierza ma plastikowy i idą od niej dwa przewody, które są połączone z instalacją nie za pomocą kostki, a za pomocą jakichś złączek. Czyżby to żarówka ksenonowa?
    JVC KD-SH1000 => ProconGold =>Audio Art 200.2 + Hfonics Son of Aphrodite + Audio System F2 -190 => Phase Evolution CFS 165.25 + IT MDS 12DVC

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •