Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 13

Temat: klima

  1. #1
    ryba's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    VW Passat
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny klima

    mam pytanko jak macie ustawione na grzanie na 25 stopni to wlacza sie klima bo umnie nie i niewiem czy nagrzewnica musi ostygnac czy jak,na trasie po paru km sama sie potem wlaczyla i chlodzila normalnie a teraz jezdze po miescie szyby paruja cisne * a tu lipa

  2. #2
    asmo666's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Z GRUBEJ RURY
    Auto
    Nysa SR20DET
    Model
    S3 8P
    Silnik
    inny

    Domyślny

    jak temperatura zewnetrzna schodzi okolo zera klima sie nie wlaczy
    pozdro
    www.nissantech.pl

    gdy dał gazu to wał urwoł, bo pod maską było TURBO!!

  3. #3

    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tomaszów Lubelski
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    ciekawy temat...

    ja dolacze pytanko. Jak przekrecam stacyjke, to klima pokazuje 1 kreske i zaczyna dmuchac, a po jakims czasie zwieksza sie na kilka kresek, to raczej normalne jesli temp. ustawiona jest na 23. Ale czy da sie zrobic, zeby wogole sie nie wlaczala klima (nadmuch) po przekreceniu kluczyka? Wiem, ze byl temat z takim czyms ale kombinowalem i nie potrafie ustawic zeby sie nie wlaczala klima. Moze ktos opisac krok po kroku jak zrobic zeby sie niewlaczal nadmuch?

    Z gory dzikuje :]

  4. #4
    jarekm's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielonka
    Auto
    Audi A3 1.6 APF
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Przekręć kluczk i naciśnij śnieżynke na paneli klimatronika. Efektem bęndzie to że zniknie z wyświetlacza znaczek śnieżynki ( troszkę łopatologicznie zabrzmiało sorrki ) ale do sedna jak zniknie znaczek to klima nie działa masz zwykły nadmuch. Puźniej jak zapalisz czy zgasis samochód to nie będzie znaczka śnieżynki dopuki nie naciśniesz AUDO lub snieżynki. Ogólnei przycisk audo automatycznei włąncza klimę ale możesz sobei nacisnąć śniezynke i masz AUTO ale bez klimy

    A jesli źle zrozumiałem Twoje pytanie i chodzi Ci o to jak woguel wyłąnczyć nadmuchy to naciśnij - ( minus ) pod wyświetlaczem nadmuchu tak długo aż zejdzie poniżej tej jednej kreseczki wtedy powinna Ci zniknąć temperatura an drugim wyświetlaczu i nic Ci nie dmucha

  5. #5
    chester A3's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ok. wroclawia
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    dokladnie jak asmo666, powiedzial jesli temp bedzie nizsza niz 5stC (czasmi 3stC)
    klima sie nie zalczy
    wtedy dziala bezpiecznik aby nie uszkodzic podzesplow np parownika na ktorym osadzaja sie krople wody, itp
    OOOO UWIELBIAM




  6. #6
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    panowie na temat "sniezynki" bylo juz kilka postow wiec nie rozumiem po co zakladac nowy watek??? Po drugie po odpaleniu autka nagrzewnica musi sie nagrzac wiec nie dziwcie sie jak dopiero po paru min zacznie "wiac" cieplym powietrzema a natrzezenie dmuchawy bedzie proporcjonalne do ustawionej na wyswietlaczu temperatury.

  7. #7
    ryba's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    VW Passat
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez asmo666
    jak temperatura zewnetrzna schodzi okolo zera klima sie nie wlaczy
    pozdro
    a no to gitara bo juz chcialem do serwisu pedzic
    Zill szukalem a starych nie chcialem odgrzebywac

  8. #8

    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tomaszów Lubelski
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez jarekm
    Przekręć kluczk i naciśnij śnieżynke na paneli klimatronika. Efektem bęndzie to że zniknie z wyświetlacza znaczek śnieżynki ( troszkę łopatologicznie zabrzmiało sorrki ) ale do sedna jak zniknie znaczek to klima nie działa masz zwykły nadmuch. Puźniej jak zapalisz czy zgasis samochód to nie będzie znaczka śnieżynki dopuki nie naciśniesz AUDO lub snieżynki. Ogólnei przycisk audo automatycznei włąncza klimę ale możesz sobei nacisnąć śniezynke i masz AUTO ale bez klimy

    A jesli źle zrozumiałem Twoje pytanie i chodzi Ci o to jak woguel wyłąnczyć nadmuchy to naciśnij - ( minus ) pod wyświetlaczem nadmuchu tak długo aż zejdzie poniżej tej jednej kreseczki wtedy powinna Ci zniknąć temperatura an drugim wyświetlaczu i nic Ci nie dmucha

    Chodzi mi o to by wogole nic sie nie wyswietlalo w okienkach po przekreceniu stacyjki jak mozna zaobserwowac to u kolegi "Neoeinz'a" na zdjeciu, ktore wrzucil.



    Tylko sie zastanawiam czy to jest tak ustawione czy zepsute :] da sie tak zrobic by bylo czarne?
    Moze Neoeinz odpowie jesli sie natknie ta ten temacik jak to jest u niego.

    Pozdrawiam

  9. #9
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez trampex
    Tylko sie zastanawiam czy to jest tak ustawione czy zepsute :] da sie tak zrobic by bylo czarne?
    Moze Neoeinz odpowie jesli sie natknie ta ten temacik jak to jest u niego.
    przeciez jarekm ci napisal jak to zrobic:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez jarekm
    A jesli źle zrozumiałem Twoje pytanie i chodzi Ci o to jak woguel wyłąnczyć nadmuchy to naciśnij - ( minus ) pod wyświetlaczem nadmuchu tak długo aż zejdzie poniżej tej jednej kreseczki wtedy powinna Ci zniknąć temperatura an drugim wyświetlaczu i nic Ci nie dmucha
    wiec najpierw sprawdz to co Ci inni podpowiedzieli a pozniej pisz
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  10. #10

    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tomaszów Lubelski
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    hmmm. przeczytalem jeszcze 2x napisany text ale nie widze w nim tego o co mi chodzi.

    Moze jeszcze raz wyjasnie powoli o co chodzi.
    CHCĘ zeby bylo tak gdy wejde do samochodu:

    (Moze zeby nie wprowadzac w blad, napisze "wyswietlacz" zamiast klima czy nadmuch)

    1 wsiadam do samochodu
    2 wkladam kluczyk
    3 przekrecam, WYSWIETLACZ wogole nie dziala, jak widac na zdjeciu, czarno w kwadratach. To chce uzyskac.

    Jeszcze raz napisze, ze ja chce zeby tak bylo. ^

    Nie chodzi mi o to jak wylaczyc dzialanie klimy, czy nadmuchu w sensie zeby nie dmuchalo po tym jak juz zacznie.
    Chodzi o to by wyswietlacz byl caly czas CZARNY po przekreceniu, bez zbednego naciskania czegokolwiek.

    Dodam, ze jak naciskam gwiazdke czy minusy to owszem, wylacza sie nadmuch i przestaje dmuchac ale nadal swiei na czerwono wyswietlacz.


    Chyba, ze po zejsciu na maxa minusami w dol, u wsas calkowicie gasnie wyswietlacz to w tej sytuacji przyznaje racje. Ale u mnie tak nie jest.

    Pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •