Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: jaka instalacja ....?

  1. #1

    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    tomaszów mazowiecki
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APP

    Unhappy jaka instalacja ....?

    witam panowie.. kupiłem 2 tyg temu audi a3 1.8t 180km z 1999r. mam instalację i nie wiem czy jest dobra...to moje pierwsze auto na gaz... i mam wrazenie że auto cześto sie zastanawia gdy dodaje mu gazu w zasadzie to jest raz dobrze raz zle. Mam papiery od gazownika tylko kompletnie sie na tym nie znam moze Wy cos z tego rozumiecie... poprostu nie wiem czy ta instalacjia jest właściwa Reduktor- ekogaz, elektrozawór - lagos,zawór tankujacy -lovato, wielozawór-lovato, obudowa wielozaworu Irene i elektronika i tu nie mogę sie doczytac ale cos jak svgas albo srgaz???????? robiła to firma eko-gaz w maju 2008 widziałem tez pod maską jakies urzadzenie po prawej stronie firmy Zenit... moze pisze w cały swiat ale tematyka jest mi obca moze cos wam to wszystko mówi? dla mnie na gazie tym samochodem szarpie przy zmianie biegów i czasami sie zastanawia...

  2. #2
    Domes's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    R-sko / Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Po pierwsze przywitaj sie z nami w odpowiednim watku- regulamin. Po drugie zmien podpis- nie 8P, tylko 8L i nie BAM, bo to S3.

  3. #3
    LeoRulez's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zamość
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    41 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Zenit to elektronika, czesci widze zenione wszystko z innej parafii, jakie wtryski?
    Zenit to sredniej klasy wloska marka z tego co mi wiadomo ciezka elektronika do wyregulowania i czesto trzeba z nia wracac, bynajmniej sasiad vectra jezdzi co 2-3 miechy na regulacje bo robi sie mul i dlugo zbiera jakby byl zatkany ale robia mu to na gwarancji a zaplacil niemalo bo 2800 do v4 z montazem z tego co mowi.
    On ma wtryski valteka i parownik tomasetto i nie chwali takiego polaczenia ze wzgledu na czeste zamulenia wlasnie i duuuzy spadek mocy.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •