Pokazane rezultaty 1 do 9 z 9

Temat: Numery pompowtryskiwaczy do BKD

  1. #1

    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Targ
    Auto
    Volkswagen Golf VI R
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny Numery pompowtryskiwaczy do BKD

    jw! potrzebuje numery oznakowania/model pompowtryskiwaczy do A3 2,0 TDi 2004 rok! sytuacja jest taka ze jeden z nich źle pracuje i chce go wymienić... jesli sa potrzebne jeszczejakieś informacje.podam! dzieki

  2. #2

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Pojedz do najblizszego ASO powinni Ci to najszybciej sprawdzic po VINie w ETCE i bedziesz mial nr czesci pompowtryska. Ja niestety nie mam tak nowej ETKI zeby byl w niej silnik BKD
    Druga opcja to napisz tutaj: http://forum.tdi-tuning.pl

  3. #3

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    a nie obejmuje tego gwarancja???

  4. #4

    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Targ
    Auto
    Volkswagen Golf VI R
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    powiedzieli ze samochód zza granicy i numery niewiele im mówia.. jedyny sposób to wyciągnac jednego i sprawdzić... gwarancja sie skonczyła. dziwne bo mysąłem ze powinni mieć dane o wsyztkich smaochodach a nie tylko tych kupowanych w polsce..

  5. #5

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    No to niezla bzdura... nr czesci VAG sa takie same i charakterystyczne dla danej czesci obojetnie czy auto jezdzi w PL czy w Mozambiku - inaczej jaki sens mialaby numeracja czesci

  6. #6
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    ravraj, a gdzie Ty byles w tym ASO, że Ci tak powiedzieli?? Mam znajomych w AutoSpecialu w Krk wiec jak cos to wyslij mi VIN na PW i opisz o co CI chodzi to postaram sie załawtic ten numer częsci

  7. #7
    Krzych74's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Karben
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)

    Domyślny

    Nr. to 03G 130 073 B cena po oddaniu starego to 2000 zł

  8. #8

    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Targ
    Auto
    Volkswagen Golf VI R
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Krzych74
    Nr. to 03G 130 073 B cena po oddaniu starego to 2000 zł
    dokładnie!! dzieki za odpowiedz ale juz mam numer od wczoraj.., dobrałem sie do niego u mechanika.. w salonie faktycznie 2000 kosztują! co mi sie bardzo nie podoba ale... mam znajomego co ma a6 i miał tez problem z pompowtryskiwaczem.. powiedizli mu teraz nie pamietam ale koło 2.5 tys...
    poszedł do mechanika (b.dobrego) któru mu go zmienił za 1000 zeta i ma juz na nim przejechane iles (bo tez nie wiem) kilometrów! zmienił w zeszłe wakacje to pamietam!
    i szczerze mam zamiar zrobić taksamo.. robie to na własna odpowiezialinosc jak cos pójdzi nie tak to bede wam pisać...
    apropos numerów - moze własnie dlatego nie chcili mi ich podac bo załątwiałem to telefonicznie a w trakcje rozmowy przynzałem ze gwarancji juz nie mam a za 2,2 tys (tyle mi powidzieli z wymianą) nie mam zamiaru tego robić! rozmawiałem z salonem bełtowskiego

    wogóle tak sie zastanawieam z czego one qrcze sa robione ze sztuka kosztuje przy zamianie 2,2 a bez .. 3 koła? diamentem je przyozdabiaja czy co? jakby tak kazdy padł to juz chyba taniej wyjdzie kupno nowego samochodu

  9. #9

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    ravraj, mysle ze jesli sie zastanawiasz nad wymiana pompki to wybadaj sytuacje najpierw u Mastersa (www.tdi-tuning.pl) i w Diagtroniku (www.diagtronik.pl) tam tez z pewnoscia znajdziej odpowiednie czesci i fachowa pomoc

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •