Pokazane rezultaty 1 do 7 z 7

Temat: [8L] włączają się światła awaryjne, tylna klapa bagażnika

  1. #1

    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jastrzębie Zdrój
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny [8L] włączają się światła awaryjne, tylna klapa bagażnika

    Witam. Otóż mam problem. Załączaja mi się światła awaryjne po zamknięciu auta. Przypuszczam że może mieć to związek z tylna klapą bagażnika ponieważ jest problem z zamknięciem jej. Po zamknięciu auta po ok 1,5 h włączaja się awaryjne. Co może być przyczyną tego ? Prosze o pilną odpowiedziedź ponieważ auto bedzię stało w nocy przed blokiem.

  2. #2
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    jesli padało dzisiaj u Ciebie lub wczoraj lub byłeś na myjni to sprawdz czy pompka centralnego zamka nie jest mokra lub wilgotna, pompka ma taki fajny dzinks który po zdeżeniu otwiera wszystkie drzwi i odpala awaryjne, jeżeli jest mokra lub wilgotna ta pompka to na czas nocy proponuje ją poprostu odłączyć z tych wtyczek które do niej idą i problemu nie będzie, ale nie bedzie też elektrycznych szyb i rzecz jasna centralnego zamka Pozdtro

  3. #3

    Data dołączenia
    Jul 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    brodnica
    Auto
    audia3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    witam
    w moim a3 99 1.8 mam podobny problem tj. podczas otwartych drzwi kierowcy załącza sie światło awaryjne . Faktycznie byłem wczesniej na automyjni więc sprawdze pompke jak piszecie ale jesliby to nie pomogło to co innego moze byc przyczyną takiego stanu rzeczy. aha a gdzie ta pompka sie znajduje? dziekuje

  4. #4
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Pompke znajdziesz w bagazniku po lewej stronie,ukrla sie za tapicerka i w dodatku dosc gleboko
    Who I am? I am a the Champion.

  5. #5

    Data dołączenia
    Jul 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    brodnica
    Auto
    audia3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    No jest ale jak to naprawic ma ktos pomysla

  6. #6
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    kilka chwil i masz odpowiedz
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-update/page33

    plus relacja z rozbiórki na czesci pierwsze
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...ka-centralnego
    Who I am? I am a the Champion.

  7. #7

    Data dołączenia
    Aug 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny Światła awaryjne same się włączają co chwile

    Witam.
    Z góry powiem, że szukałem dużo na forum, szukam od 2 tygodni, odpowiedzi nie znalazłem, więc postanowiłem napisać swój temat.
    Posiadam audi a3 8l, 99r silnik 1.8 bez turbo.

    Nie działały kierunkowskazy, byłem przekonany że manetka od kierunkowskazów, kupiłem używaną, pojechałem do mechanika wymienić tarcze i klocki przy okazji wymienił mi tą manetkę ale powiedział ze to nie od tego. Dowiedziałem się, że to przez włącznik świateł awaryjnych, kazałem wymienić i okej. Wszystko hula. Po około 2 tygodniach padła nagrzewnica, dałem do innego mechanika, auto stało tam 2 tyg wymienił, odebrałem auto i zaczęły się problemy. Światła awaryjne same zaczęły się włączać ciągle. Ten mechanik powiedział że to przycisk świateł awaryjnych, jako że ten poprzedni wymienił mi na nowy zamiennik, ten powiedział że zamienniki to lipa żeby nie montować. Okej - zamówiłem używany oryginalny z końcówką J. Problem nie zniknął. Byłem dziś na szrocie, podpiąłem włącznik z końcówką H dalej to samo.
    Wyczytałem na forum że może to być pompka zamka centralnego, odłączyłem, w nocy znów się włączyły awaryjne. Podmieniłem pompki od innej audi, światła awaryjne nadal się włączają.
    Nie mam już pojęcia co to może być i w czym tkwi problem.
    Macie może pomysł forumowicze?

    Mam dorabiany centralny zamek, po odłączeniu tego modułu problem nadal występował. Po odłączeniu pompki również problem występował. Jedynie po odłączeniu włącznika świateł awaryjnych problem nie występuje ale wtedy nie mam kierunkowskazów. Póki co do pracy tak jeżdżę ale na dłuższą metę nie może tak być. Proszę o pomoc bo nie mam już sił do tego auta...

    Pozdrawiam.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •