Strona 31 z 39 PierwszyPierwszy ... 212930313233 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 301 do 310 z 389

Temat: Kłopoty z wolnymi obrotami

  1. #301
    WIELKA BRYTANIA DanioUk's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skelmersdale-Rybnik
    Auto
    Audi S8 A6 80 cabrio
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    258 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Fajnie ze dostales wiecej odpowiedzi wiec dlsczego tu sobie zaprzatasz glowe???

    Problem jak ci dobrze podpowirdzieli lezy nie w jednej usterce lecz ich moze byc wiecej. Poprzez nieszczelny dolot wadliwa przepustnice lub jej nie zaadaptowanie, lambde, przeplywke lejacy wtrysk oraz same uszczelki.

    To wszystko masz opisane na forum i nikt nie ma zamiaru pisac wszystko w kolko

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Fajnie ze dostales wiecej odpowiedzi wiec dlsczego tu sobie zaprzatasz glowe???

    Problem jak ci dobrze podpowirdzieli lezy nie w jednej usterce lecz ich moze byc wiecej. Poprzez nieszczelny dolot wadliwa przepustnice lub jej nie zaadaptowanie, lambde, przeplywke lejacy wtrysk oraz same uszczelki.

    To wszystko masz opisane na forum i nikt nie ma zamiaru pisac wszystko w kolko
    1.6 AKL 101KM
    1.8T APY 209KM ???

  2. #302

    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sandomierz
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    DanioUK
    Tyle że wszystkie rzeczy które wymieniłeś są zrobione podobnie jak inne wymienione w tym temacie.. Wszystko wypisałem poniżej (w tym każdą z rzeczy które napisałeś).
    Pisze o jakąś pomoc tutaj, bo jest większe prawdopodobieństwo że ktoś miał taki sam/podobny problem.

  3. #303
    Darepb's Avatar
    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WLKP-Wolsztyn
    Auto
    BRAK
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    21 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    A jak wyglądają uszczelki na kolektorze dolotowym ? No właśnie, i chyba nic nie wspominałeś o odmie ?

  4. #304
    kfar's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chrzanów
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam państwa pojawił sie u mnie taki problem. Mianowicie. Wyciagnalem akumulator do naładowania na drugi dzień go włożyłem i auto odpala normalnie tak jak powinno wszystko jest w porządku, ale problem pojawia sie podczas jazdy, np, jadę 30 km/h np na 3 biegu dojeżdżam do skrzyżowania redukuje na dwójkę i przy wciągnięcie sprzęgła obroty potrafią tak nisko spaść ze auto potrafi zgasnac nawet na wciśniętym sprzęgłem do podłogi. Nie wiem co to moze byc wcześniej tego nie było , pojawiło sie to po tym jak włożyłem naładowany akumulator. Wszystko jest podłączone dobrze. Ma ktoś jaka podpowiedź ? Dzieki z góry za pomoc

  5. #305

    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    A3 8L
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Z tego co pamiętam z instrukcji do interfejsów diagnostycznych VAG, to każdorazowe odpięcie aku pociąga za sobą konieczność adaptacji przepustnicy
    Ile w tym prawdy, to nie wiem ale tak było napisane....
    Jednak objawy, które podajesz pokrywają się z przepustnicą

  6. Podziękowania dla Bzykla za pomoc w problemie

    kfar (29-01-14)

  7. #306
    kfar's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chrzanów
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Jest cos w tym co piszesz. Bede musiał chyba zaadoptował ja. Zobaczymy czy pomoże dzieki za pomoc.

  8. #307

    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Witam mam taki problem:
    1.Jak odpalam samochód to strasznie "charczy" , musicie sie wsłuchac w filmik w momencie odpalania to na pewno usłyszycie.
    2.Od jakiegos czasu mam problem z obrotami. Najczęściej przy dodawaniu gazy przy zatrzymaniu sie i ruszaniu np. na swiatłach i także jak z biegu wstecznego wrzucam "jedynkę" i dodaje gazu to autko prawie gasnie....
    Wiecie jakie mogą być tego przyczyny ?

    Tutaj nagrałem filmik moze coś pomoże

  9. #308
    klusio's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Grudziądz
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Moja pierwsza sugestia to przepływomierz albo sonda samochód podpinany pod vaga ? Takie objawy mogą tez wskazywać nieszczelność w dolocie. Wszystko zależy jakie błędy są i czy w ogóle są.

  10. #309

    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Aha , no dzięki wielkie za pomoc No właśnie nie ;/ Bo najbliższy mechanik z komputerem mieszka 50 km ode mnie... Ale musze sie wybrac , moze to coś pomoże
    A co do tego dzwięku macie jakies pomysły ?

  11. #310

    Data dołączenia
    Nov 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    suwalki
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Witam kolegów.Podepnę się ze swoimi problemami pod temat.Mój problem polega na tym iż czasami /nie zawsze/ zależy jak mu zagra gubi wolne obroty.Po prostu np odpalę normalnie zgaszę i juz później nie trzyma wogole wolnych obrotów tylko gaśnie/Nie jest to zależne od niczego Czasami musze przejechgac pare a czasami parenascie kilomatrow zeby znowu normalnie bylo.Mam również problem taki że czasami muszę długo kręcic zanim zapali dzieje się tak zazwyczaj gdy nie poczekam do konca az wylaczy sie przekaznik pompki paliwa.Czy to normalne ?Bledy jakie wyskakują to coś odnosnie sondy.Przeplywka chyba jest dobra bo jak odłączę ją to wywala błąd.Od czego zacząc sprawdzac?Świece, przepustnica?

Strona 31 z 39 PierwszyPierwszy ... 212930313233 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •