Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 17 z 17

Temat: Internet w Netii

  1. #11
    ułe's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Oświęcim
    Auto
    Vw CC
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    48 razy
    Podziękował
    44 razy

    Domyślny

    Ja również mam internet z Neti od ok 1,5 roku i wciagu tyego czasu miałem 1 awarię która trwała ok 16 godz a jak miałem Neostrade przez 6 miesięcy to miałęm z 10 awari i to po conajmniej 36 godz a nawet dłuzej więc w żadnym wypadku nie polecam Neostrady

  2. #12
    W3N's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    ja mam netie 1mb i nie nażekam mam ja od roku i raz nie bylo neta ale po pół h mi załączyli płace 69 mam to z tel stacjonarnym i daja mi jeszcze 15 pln na m-c na wygadanie. jak ssam z torentów to tak max co szło to 130kb film ok 2-3 h pzdr

  3. #13
    milo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    taj jak koledzy wcześniej już napisali że wszystko idzie na łączach dzierżawionych o TP tylko marketingowo nazwy inne
    dodatkowo nazywają to ADSL co jest nie prawdą ponieważ adsl jest na aktywnym rozdzielaczu natomiast neostrada i jej pokrewne to CDSL /pasywny rozdzielacz-filterek/
    ciężko jest jednoznacznie opiniować te usługi bo szybkość transferu zależy od długości pętli lokalnej oraz typu i stanu okablowania. Aby usługa miała zadowalające parametry, pętla nie może być dłuższa niż 5.5 km, jeden użytkownik będzie miał dobre łącze a drugi kiepskie i tego nie zmieni żadna netia itp
    http://www.forum.a3-club.net/signaturepics/sigpic2066_5.gif

  4. #14
    Moruso's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorlice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Hmmm,musze to jeszcze dobrze przemyśleć.UPC niestety nie ma u mnie w mieście,ale też słyszałem że dobrze to lata. Neostrade miałem 2 razy,teraz przez 2 lata 512,i wcześniej przez 2 lata 128.Fakt faktem nie jestem z niej zadowolony do dziś.Patrząc na promocje Netii to samo łącze wyjdzie mi nawet 6zł taniej na miesiąć więc chyba srpóbuje,zobaczymy co to jest.A tak ogólnie to wogóle jest porażka w tym kraju z netem.Moja mama w Londynie za 17,99f ma 16mb/s

  5. #15
    chester A3's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ok. wroclawia
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    ja chcialem netie zalozyc ale jak kolega czekalem i czekalem (jak dzwonilem do nich na infolinie to mowili ze lada dzien przyjada) i tak czekalem wrescie nie wytrzymalem i kupilem neostrde 1Mb dziala super (jedna awaria byla a raczej modernizacja serwera i wtedy mialem mulacy net)
    a z ciekawostek powiem taka ze nie dzwonilem do netii ze odwoluje czyli teoretycznie czekam na zalozenie (juz 5 miesiac) i nic
    wiec odradzam, neostrada ma takie samo prawdopodbienstwo wystapienia awari co w neti (bo lacza sa dzierzawione)
    moze i droga jest w porownaniu z netia ale neostrade zalozyli mi w ciagu 2 dni od zlozenia zamowienia
    i to jest duzy plus
    OOOO UWIELBIAM




  6. #16
    Moruso's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorlice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Właśnie dzwoniłem do Netii. Mają niezłą oferte net+telefon.1mb/s za 54zl + 42,70zł abonament za fona który jest do wykorzystania(wszystkie rozmowy łącznie z krajami unii europ po 35gr za min i 90gr do komórek).Więc myśle że nie beddzie tak źle Obecnie w tp za 41zł mam 60min heheh.Kobitka mówiła ze maja termin realizacji 21dni od złożenia umowy,w tym że jak składam wypowiedzenie neo,oni piszą pismo do tp,tp rozpatrza w ciagu 7 dni i jak tp odeśle do nich o w ciągu 24h net ma działać
    Dodano:
    Właśnie dzwoniłem do Netii. Mają niezłą oferte net+telefon.1mb/s za 54zl + 42,70zł abonament za fona który jest do wykorzystania(wszystkie rozmowy łącznie z krajami unii europ po 35gr za min i 90gr do komórek).Więc myśle że nie beddzie tak źle Obecnie w tp za 41zł mam 60min heheh.Kobitka mówiła ze maja termin realizacji 21dni od złożenia umowy,w tym że jak składam wypowiedzenie neo,oni piszą pismo do tp,tp rozpatrza w ciagu 7 dni i jak tp odeśle do nich o w ciągu 24h net ma działaćgdyby nie te awarie i ciągłe robienie ludzi w chu.. przez TP-se to może bym to zostawił ale moja cierpliwość sie skończyła po tym zwrocie 13,20zł za reklamacje Pozdraiwam
    Ostatnio edytowany przez Moruso - 17-06-08 o 17:16 Powód: Automatyczne łączenie postów

  7. #17
    chester A3's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ok. wroclawia
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    mi tez koles mowil ze ok 3 tygodni bede czekal i co 5 czy 6 miesiac i ani widu ani slychu
    takze ja nie polecam skoro tak traktuje sie klijenta
    OOOO UWIELBIAM




Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •