Strona 9 z 16 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 81 do 90 z 155

Temat: Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )

  1. #81
    kostszu's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    AUDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Ile kosztuje kompletne sprzęgło 2500zł ??? Bo to CR to pewnie gdzieś tyle . Często zakładasz nowy zestaw i już nie chodzi jak oryginał , słychać go tłucze się i producent twierdzi , że wszystko w normach bo nie sprawdza go na samochodzie tylko urządzeniu. Sam miałem taki przypadek ! Ktoś chciał , żeby klient zaoszczędził i wyszła afera . Bartek przynajmniej się nauczył że lepiej wymieniać komplet i jak dalej słychać to się mówi ,, to był tylko jednej z powodów musimy poszukać kolejnych przyczyn " Jak by wymienił komplet i była to skrzynia to by dopiero było ostro na forum . Panowie to są samochody które niestety się psują i diagnoza nie zawsze jest łatwa . Jedyne zastrzeżenia jakie bym miał do KINGSOFTu to , że słabo dogadali wersję finansową , koszty dojazdu do Radomia itp..
    Wiadomo jak właściciel przyjechał z całym zestawem który chciał wymienić i Bartek by tak zrobił to wszyscy byli by zadowoleni ale jakie było by zadowolenie jak by się okazało, że to nie sprzęgło i 2000 w kieszeni . Czasami warto zaryzykować jak można zaoszczędzić ale widocznie nie z każdym.
    Podpis niezgodny z regulaminem forum. Patrz pkt 22

  2. Podziękowania dla kostszu za pomoc w problemie

    kingsoft-grucha (11-12-14)

  3. #82
    niuuniek's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Millau
    Auto
    a3 quattro
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    To i ja dodam swoje 3 grosze, kiedys mialem problem i zadzwonilem do Bartka a ten bezinteresownie staral sie mi pomoc. Naprawde super podejscie i chec pomocy. Moze i to niewiele ale mam porownanie z naciagaczami z ECU PROJEKT, . Z Barpolem nie mam nic wspolnego, wrecz swoje GTB zakladalem u konkurencji ( CTR).
    Quattro 252 km 460 NM by CTR TUNING
    &
    Quattro SB 170 km

  4. Podziękowania dla niuuniek za pomoc w problemie

    kingsoft-grucha (11-12-14)

  5. #83
    Marcinn87's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubuskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    21 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kingsoft-grucha Pokaż post
    Ilu ludziom pomagam w sprawie głupich logów itp. Odpisuję na każdego PW nawet na najmniejszą pierdołę. Nie tylko na A3-clubie.
    Dokładnie zawsze odpowiada kingsoft-grucha, przy tylu samochodach , co robi ,zawsze znajdzie sie nie zadowolony klient

  6. Podziękowania dla Marcinn87 za pomoc w problemie

    kingsoft-grucha (11-12-14)

  7. #84

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mariusz11111 Pokaż post
    Bartek to rozumiem że do każdego auta podchodzicie indywidualnie i nie mam mowy ze miałem wgranego gotowca ?
    Mariusz. Soft miałeś zrobiony i napisany do auta przez Łukasza z KINGSOFT. Przyprowadziłeś mi auto i jak dobrze pamiętam narzekałeś na górę która miała lekkie poszarpywania i auto nie jechało równo. Wcale się nie dziwie bo jak dobrze pamiętam miałeś tam ustawione 1,55bar . Zostawiłeś auto na nowy soft. Soft został napisany i do niego było dokładnie 8 korekt zrobionych na które mam potwierdzenie każdego zrobionego pomiaru.
    Auto oddaliśmy ci z dużo mniejszym doładowaniem i chyba mocowo coś bardzo podobnie lecz tego nie pamiętam. Auto odebrałeś i byłeś zadowolony,chwaliłeś że auto jedzie równo.
    Teraz istotna spraw od momentu odebrania auta do momentu kiedy pisałeś do mnie że chcesz zrobić więcej minęło kilka mc. Dogadywaliśmy się o montaż turbo K04 TFSI czyli taką jaka masz obecnie. Przyznaję wtedy miałem bardzo dużo pracy nie miałem nawet jak spokojnie usiąść żeby to wszsytko policzyć.
    Wiem że rozmawiałeś z Sarinem przez telefon i masz pretensje o to że ci później coś tam turbo przeładowywało. Ok może się zdarzyć taka sytuacja.
    Ale oddając ci auto logi były na zicher i w tym dopracowanie turbo.
    Mariusz mówiłem że jak się będzie coś działo to dzwonisz do mnie. A ty nie zadzwoniłeś, nie napisałeś, nie powiedziałeś nawet że już mnie nie lubisz , tylko prawdopodobnie ktoś robiąc z tobą logi lub je widząc z przeładowaniem skomentował to jako że my wgraliśmy ci gotowca. Tak się nie robi.
    Mariusz myślę, że gdybyś poczekał na mnie to zrobilibyśmy to TFSI K04 u Nas, a nawet jeżeli padało ci turbo, to gdybyś zadzwonił to byśmy się dogadali i nawet wzięli od ciebie starą ta turbinę, ponieważ nawet zepsute się przydają, bo brakuje nam części do regeneracji do niektórych modeli.
    A ponieważ nie wykonałeś telefonu ja nie znam historii w tej chwili więc osądzanie mnie o gotowca jest dziecinnym zachowaniem.

    Mariusz miałeś auto indywidualnie wystrojone...dobrze wystrojone...szkoda że nie zadzwoniłeś i nie powiedziałeś mi tego co sarinowi. A od razu mnie osądziłeś nie biorąc pod uwagę mojej opinii. Pomimo całej tej sytuacji ja ciebie polubiłem, żywisz do mnie urazę, przepraszam ciebie, ale też postaw się teraz na moim miejscu . Ja bym zadzwonił jakby mi się z samochodem coś działo, tym bardziej że zapłaciłeś pieniądze. Ja telefony odbieram 606659392

    Pozdrawiam ciebie

    Mariusz, twój podpis na prawdę urywa cyce szczerze to bardzo nie w porządku. Widzisz w temacie są osoby które mówią o mnie dobrze jako o fachowcu i człowieku. Pomijając sytuację ze "skoty' w której nie jestem bez winy, to twojego argumentu nie rozumiem
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

  8. #85
    matek600's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi S3
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Tak jak ktoś w tym temacie napisał,jak się ma coś do zarzucenia do pracy mechanika to się go o tym informuje i z nim dogaduje!!
    Prowadze serwis i moje zdanie jest takie,popracujcie sobie z ludzmi pare miesiecy i wtedy pogadamy,ciekawe co powiecie jak połowa bedzie chciała wszystko na już i najlepiej za darmo a na koniec obsmaruje Ci **** za plecami
    A nie poźniej pisze żale jak to było do źle zrobione,niektórzy to tutaj naprawdę się zachowują jak dzieci,a nawet gorzej.
    Od siebie dodam,że w KingSofcie nie byłem nigdy,parę razy dzwoniłem do Gruchy po porade i zawsze,BEZINTERESOWNIE pomógł,lub ocenił logi.

  9. #86
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    Bartek nigdzie nie napisałem że nie byłem zadowolony z wykonanej przez ciebie usługi. Auto nie szarpało i równo jechało, zgadza się tyle że jeśli ja się dowiaduje że program który miałem na k03s był z innego auta to sory ale teraz ty się postaw w mojej sytuacji.

    W momencie kiedy dzwoniłem do ciebie gdzie rozmawialiśmy o włożeniu do mojego auta k04tfsi nie wiedziałem jeszcze o programie na którym jeździłem, dopiero jakiś czas później po jego zgraniu sie dowiedziałem i uwierz mi był to czysty przypadek.
    Samo to że dzwoniłem do ciebie w sprawie k04tfsi świadczy o tym że wtedy nie mogłem o tym wiedzieć bo z pewnością bym nie zadzwonił.
    Druga sprawa o której wspomniał mi sarin że widzieliśmy sie i też nic ci nie wspomniałem. Zgadza się z tego co pamiętam było to w Łebie tego roku tyle że jak pamiętasz zamieniliśmy wtedy tylko dwa zdania a i pewnie byłem wstawiony więc nie miałem tego w głowie a i przy żonie zapewne bym z tobą o tym nie rozmawiał.
    Napisałeś że w temacie osoby piszą o tobie bobrze jako o fachowcu i człowieku ale wierz mi że są ludzie którzy maja odmienne zdanie tyle że sie nie wypowiadają, nie wiem dlaczego. Piszą na priw a w temacie cisza. Ja nie zamierzam kulić ogona a to że dopiero teraz o tym pisze, tak wyszło.

    Widzisz dwie osoby po przejrzeniu softa którego miałem wgranego potwierdziły to o czym pisze, a są to ludzie którzy pewnie mają nie mniejsza wiedze od ciebie.
    Bartek ciekawe w która stronę przechyliła by się szala jeśli umieściłbym publicznie soft zgrany z mojego auta ten który mi pisaliście ale "nie bój żaby" nie jestem świnią i mam jeszcze troszkę krzty honoru żeby do końca nie drążyć temat. Widzisz ja w jakimś stopniu poczułem się oszukany ale ty powinieneś zważać uwagę na to że jest to twoja praca i nie dopuszczać do takich sytuacji, być bardziej sumiennym.

    A czy ty mnie lubisz czy nie sory ale ......... Na forum jest garstka ludzi którym w jakimś tam stopniu ufam i szanuje ale i na to trzeba sobie zapracować A ty mi tu piszesz o jakimś obrażaniu lubieniu czy nie, sory ale...

    pozdrawiam i do zobaczenia w Łebie moze nie będą to tylko dwa zdania
    Ostatnio edytowany przez mariusz11111 - 12-12-14 o 17:17

    UWAGA! Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-Kingsoftu-%29

    aby aby aby aby aby aby

  10. Podziękowania dla mariusz11111 za pomoc w problemie

    lumberjack (14-12-14)

  11. #87
    sema9's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Staszów
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez chinczyk3000 Pokaż post
    Ogólnie zasłyszane od znajomych i kilku osób na forum -€“ korzystam bo nie ma innej alternatywy w Świętokrzyskim... Samo za siebie to mówi.
    Zacznę może od tej wypowiedzi Chińczyk w Świętokrzyskim masz kilka firm prócz Bartka co zajmują się robieniem programów a nawet dodam więcej jedną mam ze 20-30km od siebie a mimo tego zaufałem Bartkowi i Łukaszowi w modernizacjach.

    Ktoś może odebrać moją odp jako obronę ale to już nie moja brożka pisze co myślę....ludzie którzy znali moje auto wiedzieli ,że od samego początku było robione w KINGSOFCIE - BARTPOLU od podstaw , każdy najdrobniejszy szczegół zawieszenie , swap , hamulce itp...czy mam mieć pretensje do firmy za to ,że pierwszy setaup jaki miałem robiony zakładał ryzyko tańszym kosztem ??? nie ,bo to było wiadomo...Tak jak w tym przypadku gdzie czytam ,że Bartek chciał pomóc aby koszty były niższe a klient się na to zgodził.....rozumie wypowiedź innych ,że skoro był cały zestaw na miejscu można było wymienić...tak zgodzę się z tym i może Bartek będzie miał nauczkę w tej kwestii ale jak już ktoś wspomniał wcześniej a ja to potwierdzam Bartek nie jest firma która rozbierze coś i wsadzi wszystko nowe a koszty będą wysokie bo tak prościej jak robi większość mechaników...dalej zaznaczam chciał pomóc i klienci na to się zgodzili!!...nikt nie jest nieomylny i człowiek uczy się na błędach dzięki temu staje się lepszy..u mnie tez nie raz coś poszło nie tak i były koszty wyższe niż zakładane i to normalna rzecz ,że po rozebraniu czegoś jednak okazuję się ,że usterka jest większa i każdy powinien się z tym liczyć...a każda modernizacja zawsze wiąże się z ryzykiem....może trochę w ost zdaniu odbiegam od tematu ale zaznaczam ,że to jest prosty przykład z życia...

    Jeśli ktoś ma pretensje do jakiegoś mechanika ,że mu coś źle zrobił to pisze to w gazecie lokalnej lub chodzi po mieście i psioczy na lewo i prawo ??? a czy idzie do niego i załatwia sprawę osobiście ???...tak samo jak wyciąganie czegoś z przed kilku lat to już jest cios poniżej pasa bo jak ktos wspomniał skąd tuner ma wiedzieć ,że coś jest nie tak skoro auto zostało odebrane i nie było zażaleń więc wtedy wie ,że robota została wykonana a klient jest zadowolony bo o to chodzi...

    a czytając tą spr i co było przyczyna klient wiedząc, przepraszam podejrzewając co jest przyczyną, mógł jechać do mechanika w swojej miejscowości który by chętnie wymienił wszystko ,zgarną kasę i słowem się nie odezwał a nie ciągnąć dwa auta i robiąc w ch*j kilometrów a później robić wypominki.

    Pozdrawaim

  12. #88
    antoś's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi >400bhp
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Żałosne jest to, że jak ma się do kogoś pretensje o źle wykonaną usługę to obsmarowuje się go na forum, a nie dzwoni by zawrzeć jakąś ugodę.

  13. Podziękowania dla antoś za pomoc w problemie

    siwysdz (12-12-14)

  14. #89
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez antoś Pokaż post
    Żałosne jest to, że jak ma się do kogoś pretensje o źle wykonaną usługę to obsmarowuje się go na forum, a nie dzwoni by zawrzeć jakąś ugodę.
    To jest normalne od 9 lat jak istnieje to forum, nic się nie zmieniło w tym temacie.
    Mam coś do do kogoś to mówię prosto w oczy.
    Tutaj chodzi o usługę i pieniądze i to powinno mieć miejsce tam w firmie.

    Miałem podobną sytuacje z Evo 9, władowałem kilkanaście tysięcy złotych, a firma nie zrobiła auta, powiedziałem facetowi prosto w oczy co myślę , jak wygląda sprawa finansowa, zabrałem auto.
    Diagnoza w innym warsztacie i wtedy napisałem odpowiedni komentarz poparty dowodami, aby otrzeć innych... notabene firma się zwinęła po kilku miesiącach, a działali od lat
    Każdy kij ma dwa końce, a każde grabią zawsze do siebie.

    Ja jako właściciel forum nie mam wpływu na zaistniałą sytuacje, czy była ona nie poprawna ze strony firmy BartPol czy ze strony klienta/klientów
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  15. #90
    chinczyk3000's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skarżysko Kamienna/Warszawa
    Auto
    Audi A3+
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez sema9 Pokaż post
    Zacznę może od tej wypowiedzi Chińczyk w Świętokrzyskim masz kilka firm prócz Bartka co zajmują się robieniem programów a nawet dodam więcej jedną mam ze 20-30km od siebie a mimo tego zaufałem Bartkowi i Łukaszowi w modernizacjach.
    Pojechałem do Bartka ze względu własnie na super opinie na forum - myślałem sprawdzona firma. To co ja napisałem to nie, że mam jakieś pretensje do Bartka bo wiadomo każdy popełnia błędy. Są na forum ludzie dla których Baretko jest guru - są tez tacy którzy mają go za nie-guru. Pomijam kwestie wątku - paliwo i gotowy program, ale bardzo dobrze, że taki wątek powstał. Przynajmniej w tej chwili ktoś szukając opinii na temat Bartpolu lub Kingsoftu w Ostrowcu trafi na ten watek, przeczyta go od deski do deski - jak mu starczy zapału - i wyciągnie jakieś wnioski. Od tego własnie jest forum - tak jak padło stwierdzenie - trochę jak gazeta. Przeczytać może każdy, nie każdy musi uwierzyć. I nie mam zamiaru się wykłócać na forum (ani na pw) dlaczemu nie zadzwoniłem i się nie próbowałem dogadać (próbowałem bo osłonę jednak odzyskałem).

    Nigdy nie będzie tak że 100% klientów będzie zadowolonych - nie każdemu się dogodzi.
    Dajcie mi młotek, ja to odkręcę...

Strona 9 z 16 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •