Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 79

Temat: Pasek rozrządu

  1. #21

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    rozrzad i nie tylko to sie powinno wymieniac po zakupie... obojetnie jaka historie ma auto

  2. #22
    Aes's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    73 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    rozrzad i nie tylko to sie powinno wymieniac po zakupie... obojetnie jaka historie ma auto
    A jesli w historii serwisowej jest napisane, ze rozrzad byl zmieniany 30 tys. km temu i serwis to potwierdza?

  3. #23
    Coolfon's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wolbrom/Kraków/Katowice
    Auto
    Audi A3 ABT
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Radzę wymienić!! I to jak najszybciej bo konsekwencje nieszczęśliwego wypadku (zerwania paska) to koszt 2000 w zwyż. Pozdrawiam
    P.S.
    Wiem co piszę
    Srebrny pocisk ...



  4. #24

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    A jesli w historii serwisowej jest napisane, ze rozrzad byl zmieniany 30 tys. km temu i serwis to potwierdza?
    to juz kwestia Twojego zaufania

  5. #25
    Matrixs88's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zebrzydowice (SCI)
    Auto
    Audina
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Rozmawiałem z mechanikiem bo też mi się wydaje, że po wymianie rozrządu autko mi jakoś więcej pali i straciło mocy- on mi odpowiedział "to nie możliwe żeby rozrząd był przestawiony nawet o ząbek bo wał by się skrzywił..." - czy to prawda?? Widze koledzy na forum mieli jednak przesunięty rozrząd...
    TDI Sprzedam dokładkę zderzaka przedniego do 8L przedliftingową oraz grill przedlift. Stan bdb.

  6. #26
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Heh ja tez mam dylemat czy wymieniac. Sprzedajacy twierdzi, ze byl wymieniany przy 90kkm, teraz jest 150kkm to niby do 180kkm jeszcze czas. ale boje sie i chyba jednak wymienie. wiem, ze koszt czesci to ok.400zl ile kosztuje mniejwiecej wymiana? czy mozna samemu sie pobawic? W VW sam sobie robilem - ustawic na znaczkach i tyle...

    Ps. slyszalem ze jak pojde do aso sprawdzic auto to ze jak auto bylo serwisowane to da sie sprawdzic kiedy bylo i co robione. Maja baze na caly swiat? - bo auto z holandii - to dam rade to u nas sprawdzic? Bo ksiazki serw. mi oszolom nie dal...
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



  7. #27
    Coolfon's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wolbrom/Kraków/Katowice
    Auto
    Audi A3 ABT
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Wszystko co było robione w ASO jest w komputerze ASO i nawet w Kambodży jesli jest ASO Audi to też Ci tam sprawdzą. A u mnie gość podobo wymieniał pasek 30tys przed kupnem i ... pękł a nie miał prawa. Albo gość kłamał albo pasek był wadliwy. Więc ufaj sobie i wymień przynajmniej będziesz pewien tego co masz. A jak masz trochę zdolności manualnych to myślę że dasz radę wymienić sam ale .. jest sens ? W warsztacie masz pewnośc że gość nie robi tego pierwszy raz. Ja za wymienę zapłaciłem 250zł.
    Pozdrawiam.
    Srebrny pocisk ...



  8. #28
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Coolfon
    Wszystko co było robione w ASO jest w komputerze ASO i nawet w Kambodży jesli jest ASO Audi to też Ci tam sprawdzą.
    wtrace male ale - nieprawda

    wszystko zalezy od tego czy w danym ASO chcialo im sie uzupelniac elektroniczna baze danych czy nie i tutaj np francuzi bardzo czesto nie uzupelniaja jej - nie wiem jak z innymi krajami ale tego pewnie nikt nie wie
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  9. #29

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Jackq
    Sprzedajacy twierdzi, ze byl wymieniany przy 90kkm, teraz jest 150kkm to niby do 180kkm jeszcze czas
    Pasek ori wymiania sie do 90kkm a nastepne co 60kkm (tyle gwarancji daja producenci paskow). Wiec wymianiaj bo szkoda sobie szkod narobic.


    Cytuj Oryginalnie napisane przez Matrixs88
    Rozmawiałem z mechanikiem bo też mi się wydaje, że po wymianie rozrządu autko mi jakoś więcej pali i straciło mocy- on mi odpowiedział "to nie możliwe żeby rozrząd był przestawiony nawet o ząbek bo wał by się skrzywił..." - czy to prawda?? Widze koledzy na forum mieli jednak przesunięty rozrząd...
    Przesuniecie "o jeden zabek" nie powoduje jeszcze zadnej kolizji w silniku, poza nieprawidlowa jego praca.

  10. #30
    Aes's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    73 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Coolfon
    A u mnie gość podobo wymieniał pasek 30tys przed kupnem i ... pękł a nie miał prawa. Albo gość kłamał albo pasek był wadliwy.
    A mial ten gosc cos na potwierdzenie tego? Wpis w historii w ASO lub przynajmniej jakies rachunki?

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    A jesli w historii serwisowej jest napisane, ze rozrzad byl zmieniany 30 tys. km temu i serwis to potwierdza?
    to juz kwestia Twojego zaufania
    Twierdzisz, ze w ASO robia, az takie przekrety?? Nie rozumiem w jaki sposob mogl by sie znalezc tam taki wpis jesli by zmiany rozrzadu nie bylo.


    W historii serwisowej mojego A3 jest wpis, ze rozrzad byl wymieniany 30 tys. temu 11.09.2005. Z tego wnioskuje, ze przebieg nie byl krecony (260 tys, rok 99) bo w ciagu roku te 30 tys. to chyba norma?? Wiec wydaje mi sie, ze w moim przypadku nie ma potrzeby wymiany rozrzadu chyba, ze wpis w bazie ASO jest sfalszowany...

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •